Ankieta: Czy ten tytuł cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
27.27%
6 27.27%
Pewnie kupię
13.64%
3 13.64%
Może się skuszę
36.36%
8 36.36%
Raczej nie
18.18%
4 18.18%
Kijem tego nie tknę!
4.55%
1 4.55%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[KIZU Natsuki] - Given
[Obrazek: 172497.jpg]

Autor: Kizu Natsuki
Gatunek: romans, dramat, okruchy życia, shounen ai (na razie)
Liczba tomów: 2+
Oryginalny wydawca: Shinshokan
Status: trwający

Opis: Uenoyama szukając ustronnego miejsca na drzemkę, spotyka Mafuyu. Ten zaś trzyma gitarę w niezbyt dobrym stanie. Ue postanawia pomóc chłopakowi i wymienić struny, po czym zostaje poproszony aby nauczyć Mafuyu grać. Jak potoczy się ich historia?

Moja opinia: Do tej pory to ciepła i przyjemna opowieść o przywiązaniu, muzyce i poznawaniu siebie samego. Uczucia między bohaterami rozwijają się powoli i wiarygodnie, jest trochę zabawnych sytuacji i bogata, staranna kreska Kizu Natsuki.
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Piękne, nastrojowe, ze śliczną kreską i sympatycznymi bohaterami. W dodatku bardzo lubię mangi muzyczne. Wszystkie mają niesamowity klimat. Given spodobał mi się już od pierwszego rozdziału. Jestem oczarowana tym tytułem. Oczywiście, że bym kupiła.
Po bliższym zapoznaniu się z tytułem bardzo mi się spodobał. Zmieniam głos na: Tak! Biorę w ciemno!
Podoba mi się atmosfera, kreska i projekty okładek:

[Obrazek: 14535.jpg][Obrazek: 14536.jpg][Obrazek: 14537.jpg]
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości