Ankieta: Kupił(a)byś ten tytuł, gdyby ukazał się w Polsce?
Ankieta jest zamknięta.
Biorę w ciemno!
47.83%
11 47.83%
Pewnie kupię
13.04%
3 13.04%
Może się skuszę
13.04%
3 13.04%
Raczej nie
13.04%
3 13.04%
Kijem tego nie tknę!
13.04%
3 13.04%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Harada] Yoru to Asa no Uta
[Obrazek: cover.jpg?1469081201]

Tytuł: Yoru to Asa no Uta
Autor: Harada
Wydawca: Takeshobo
Ilość tomów: 1
Gatunek: dramat, tragedia, muzyczny, yaoi
Opis: Yoru, młody wokalista, po rozpadzie swojej grupy dołącza do nowego zespołu. W owym zespole jest chłopak, w którym nasz bohater jest od dawna zakochany, jakżeby inaczej. Trzeba dodać, że wybranek Yoru to czysty homofob, któremu tylko dziewczyny i seks w głowie. Po jednym z koncertów zespół wraz z zaproszonymi fankami udaje się do hotelu na popijawę i małe baraszkowanie. A jak to po pijaku bywa, czasami można pomylić partnera w łóżku, zwłaszcza jak jest ciemno.
Opinia: Zakochałam się po pierwszym rozdziale. Cudowny tytuł! Śliczna kreska, soczyste seksy. Yoru jest tak kochany, tak cudownie uroczy, że kolana miękną. W mandze pojawia się też dość brutalny moment i po "tragedii" w tagach spodziewałam się już najgorszego, ale autorka mnie pozytywnie zaskoczyła. Bardzo mi się podobała zmiana zachowania Asaichi'ego. Nie chciałabym tutaj spoilerować, ale ten kto czytał, to wie Oczko Japoński tomik już leży na półce, ale liczę też na polskie wydanie Oczko Polecam każdemu!
A tyle razy powtarzam, żeby ankiety robić według wzorca...
Ach, nie zwróciłam na to uwagi. Następnym razem będzie dobrze! Uśmiech
Nie jestem w stanie czytać twórczości Harady. Prawie każda jej manga, z jaką miałam styczność jest o gwałcie w dodatku bardzo brutalnym. Plus, rysuje pedofilię. Nie.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Przejrzałam wczoraj ten komiks.
Dramat graficzny - w sensie dość odstręczająca kreska.
Dramat fabularny - w sensie: "kocham cię, w związku z tym możesz mnie skopać do nieprzytomności. A potem żyli długo i szczęśliwie".
Yeap. Plus rozdział "extra", gdzie ten blondyn jest gwałcony i maltretowany przez dwóch fagasów. Taaa, to zdecydowanie nie jest manga na jaką czekam Język
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
(29-07-2016, 08:16 PM)Maru napisał(a): Yeap. Plus rozdział "extra", gdzie ten blondyn jest gwałcony i maltretowany przez dwóch fagasów. Taaa, to zdecydowanie nie jest manga na jaką czekam Język
A fakt. Było grubo.
Zdecydowanie nie mój typ komiksu.
Oj, przykro czytać takie niemiłe słowa o kresce Harady. Ona jest niesamowicie ekspresyjna w swoich rysunkach, jedyna w swoim rodzaju.
A co do fabuły, to fakt, nie ocieka lukrem, ale to kawał fajnie skrojonej historii. Zdecydowanie jest wart uwagi, choć nie musi się podobać każdemu Oczko
Finder też nie zaczyna się romantycznie Oczko A w planach jest Ten Count ( a tam się dzieje, oj dzieje)...
Tu główni bohaterowie są bardzo sympatyczni, śmieszni i charakterystyczni, dzięki rysunkom Harady ich mimika i ekspresja jeszcze mocniej działa.
Ja tam bym kupiła w ciemno polski tomik Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości