Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
12.50%
2 12.50%
Pewnie kupię.
31.25%
5 31.25%
Może się skuszę.
31.25%
5 31.25%
Raczej nie.
18.75%
3 18.75%
Kijem tego nie tknę!
6.25%
1 6.25%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[MIYAGI Tooko] Il gatto sul G
[Obrazek: 61%2BRBwKYQFL._SL500_AA300_.jpg]

Autorka: Tooko Miyagi
Alt. tytuł: G-Senjou no Neko, G Senjou no Neko, G線上の猫
Wydawca: Craft
Ilość tomów: 3
Status: zakończona
Opis: Ikeda Atsushi to student, który ma tak miękkie serce, że nie może przejść obojętnie nawet obok bezdomnego kota... No i właśnie tu zaczyna się problem, bo Atsushi, po powrocie z zajęć znajduję pod drzwiami mieszkania, chłopca wyglądającego jak uczeń liceum. Z powodu wyżej wymienionego serca, zabiera nieprzytomnego dzieciaka do swojego mieszkania i opatruje mu pociętą dłoń. Po jego(dzieciaka) obudzeniu okazuje się, iż nie potrafi się on posłużyć pałeczkami, jest arogancki, a znalezione przy nim skrzypce należą do jego młodszego bliźniaczego brata, a on sam grać na nich nie umie.... Tyle, że w pewnym momencie Narukawa Riya(bo tak się przedstawia gł. bohaterowi) dotyka tychże skrzypiec i zaczyna na nich grać. Po sekundzie zaczyna krzyczeń, że to wina jego brata siedzącego w nim. Mdleje, a po ponownym obudzeniu, nie pamięta co się stało, dlaczego tu jest i kim jest znajdujący się przed nim czarnowłosy jegomość. Jest słodki, miły i grzeczny, a skrzypce kocha nad życie... W trakcie całej tej afery, przyjaciel Atsushiego ze studiów, powiadamia go, iż Riya jest jedynym synem tej rodziny... Co się dzieję?
Opinia: Manga mnie urzekła, mimo, że w pewnym sensie posiada dużo typowych dla yaoi cech to wybija się, nie tylko samym motywem "bliźniaków" Riya, ale także sposobem jego prowadzenia. Czytelnik sam już nie jest pewien komu kibicować, czy faktycznie lepszy jest "czarny" czy "biały" i dlaczego w ogóle do tego doszło. Dość realistyczna(choć, wciąż z dobrym zakończeniem^^) manga dla nieco starszych, lecz wcale nie tylko dorosłych czytelników ^__^
Autor oryginalnego posta: NexVesper
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Okładka własnie mnie przekonała O.o
Jestem na tak ^^
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Czytałam i jeśli zostanie wydane to zakupię.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Ja też bym kupiła, z opisu wygląda na interesującą historię i kreska też ładna.
[Obrazek: 95q8eb.jpg]
© la-skandalosa.devianart.com
Jestem na tak Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Na tak! Motyw wielorakiej osobowości uwielbiam, a tu zapowiada się całkiem ciekawy.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości