Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
33.33%
5 33.33%
Pewnie kupię.
6.67%
1 6.67%
Może się skuszę.
13.33%
2 13.33%
Raczej nie.
20.00%
3 20.00%
Kijem tego nie tknę!
26.67%
4 26.67%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

LN [Chuuni Suki] Arifureta
Kciuk w dół 
[Obrazek: latest-1.jpeg][Obrazek: php9BXgKw.jpg]

Tytuł japoński: 平凡职业成就世界最强
Tytuł alternatywny: From Common Job Class to the Strongest in the World
Autor: Chuuni Suki, TakayaKi
Gatunek: Akcja, Harem, Fantasy, Romans, Komedia, Dramat, Przygodowy , Shounen
Publikowana w: OVERLAP (Tylko takie coś znalazłem, wszedłem na ich japońską stronę i widziałem, że normalnie to sprzedają.)
Wydano: 2013
Ilość tomów: 8 Volumes / 179 Chapters (Completed)
10 Side-Story Chapters (Ongoing)
Anime: Nie

Opis:
Pośród klasy, która została przeniesiona do innego świata, Hajime Nagumo jest zwykłym uczniem, który nie ma żadnych aspiracji czy ambicji w życiu, nazywają go w klasie "Nieudacznikiem". Cała klasa zostaje przywołana, aby zostać bohaterami i uratować świat od zniszczenia. Posiadając oszukane statystyki i niesamowite klasy tylko Hajime nie zalicza się do tego grona, jego klasa to rzemieślnik, a statystki są przeciętne. Będąc najsłabszym, Hajime ginie w głębiach otchłani, gdy jego koledzy z klasy przeszukują Loch. Co tam znalazł i czy przetrwa?

Dlaczego warto:
-Przede wszystkim. Jeśli nie spodoba wam się, że znęcają się nad bohaterem, to od razu mówię – spokojnie. Mnie też taki motyw już dawno nie podnieca i też za bardzo tego nie lubię, ale uwierzcie mi, kiedy protagoniście będą lecieć poziomy i umiejętności, a my czasami będziemy mogli je porównać z parametrami najpotężniejszego z klasy (Bohatera – Kouki), to aż w myślach będziemy czekać na jego zemstę.

-W tytule nie obyło się bez motywu loli (ta na zdjęciu), ale spokojnie bez paniki… Jest naprawdę jedną z fajniejszych bohaterek i przede wszystkim nie jest tsundere. W ogóle myślę, że w tym tytule nie będzie tsundere, a nawet jeśli jakaś się znajdzie, to z takim głównym bohaterem dość krótko pożyje…

-Tutaj muszę wielu rozczarować. Główny bohater nie walczy jakąś kataną, obszarową magią, czy innymi fikuśnymi rzeczami. Jest hipsterem i jako jedyny (bo tylko on potrafi coś takiego stworzyć) walczy bronią palną i różnorakimi militariami (oczywiście magia też się czasami znajdzie). Dlatego fani czegoś takiego, radujcie się!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości