Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
34.48%
10 34.48%
Pewnie kupię.
10.34%
3 10.34%
Może się skuszę.
17.24%
5 17.24%
Raczej nie.
27.59%
8 27.59%
Raczej nie.
10.34%
3 10.34%
Razem 29 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

LN [KAWAHARA Reki] Accel World
[Obrazek: latest?cb=20131126153154]

Tytuł: Accel World
Wydawca: ASCII Media Works
Gatunek: Akcja, Dramat, Romans, Szkolne, Sci-fi, Shounen
Twórca: KAWAHARA Reki (autor Sword Art Online)
Ilustracje: HIMA
Liczba tomów: 19 (kontynuowana)
Anime: obejmuje 4 tomy
Powiązania: w 10 tomie crossover z SAO

Opis: 2040 rok: Technologia pozwala ludziom na manipulowania swoimi zmysłami. Wszyscy przy każdej nadarzającej się okazji z niej korzystają. Haruyuki "Haru" Arita to niski, gruby chłopiec, który nie jest popularny i brak mu wiary w siebie. Aby uciec od swoich problemów, loguje się do szkolnej sieci, gdzie sam może pograć w squasha. Tam, w przeciwieństwie do realnego świata, jest zwyciężcą.

Pewnego dnia, Haru zostaje zauważony przez wiceprzewodniczącą Rady Studenckiej, Kuroyukihime, która oferuje mu możliwość dołączenie do nieznanego programu - Brain Burst. Polega on na iluzji zatrzymania czasu przez przyśpieszenie fal mózgowych. Aby móc dalej korzystać z Brain Burst należy zdobyć punkty w walce z innymi użytkownikami programu. Jednak, jeśli użytkownik przegra i straci wszystkie punkty, program Brain Burst dezaktywuje się i i usuwa jego wspomnienia o programie.

Kuroyukihime chce za pomocą Haru osiągnąć 10 level i spotkać się z twórcą Brain Burst, by poznać prawdziwy cel programu. W tym celu musi pokonać 5 graczy z 9 poziomem, którzy należą do "6 króli czystej barwy". Są to liderzy najpotężniejszych frakcji w świecie Brain Burst.

Moja opinia: Świat Accel World mnie zafascynował. Bohaterowie są sympatyczni, a humor i akcja równoważą się.

[Obrazek: 432?cb=20131208101804]
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Jestem jak najbardziej za.
jestem za
Nope, nie dla mnie.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Może pierwszy tom z sentymentu do anime :/
[Obrazek: 698608d42116c4aa2f0423ab5126d99d.jpg]
She would always like to say: "Why change the past, when you can own this day?"
(22-10-2016, 06:37 PM)Lycoris napisał(a): Może pierwszy tom z sentymentu do anime :/

Anime obejmuje tylko 4 tomu, więc można też kontynuować od 5 tomu.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
(29-10-2016, 11:42 AM)fankaAnK napisał(a):
(22-10-2016, 06:37 PM)Lycoris napisał(a): Może pierwszy tom z sentymentu do anime :/

Anime obejmuje tylko 4 tomu, więc można też kontynuować od 5 tomu.

W tym przypadku mój sentyment ani trochę nie łączy się z chęcią poznania dalszych losów bohaterów Smutny Aż tak mnie ta historia nie porwała Oczko
[Obrazek: 698608d42116c4aa2f0423ab5126d99d.jpg]
She would always like to say: "Why change the past, when you can own this day?"

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości