Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
33.33%
3 33.33%
Pewnie kupię.
11.11%
1 11.11%
Może się skuszę.
22.22%
2 22.22%
Raczej nie.
22.22%
2 22.22%
Kijem tego nie tknę!
11.11%
1 11.11%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[NEKONO Mariko] Raimei to Futatsuboshi
#1
[Obrazek: ssv55cmq.jpg]

Tytuł alternatywny: Thunder & Twin Stars
Liczba tomów: 1 (zakończona)
Autor: NEKONO Mariko
Wydawca: Libre Shuppan
Rodzaj: dramat, tragedia, psychologiczne, fantasy, yaoi
Skanlacje: częściowo

Opis: Keisuke miał transplantację serca. Od tego dnia czuje się inaczej. Jego przyjaciel Rin martwi się o niego. Keisuke nie uważa wystarczająco na swoje zdrowie i często się bije.

W szkole Keisuje spotyka chłopaka, którego jeszcze nigdy nie widział. Wtedy wracają wspomnienia. Woła do Nanase po imieniu. Tamten wystrasza się, że Keisuke zna jego imię i ucieka. Keisuke biegnie za nim. Jak go doginił, widzi za nim ducha. Nanase rozpoznaje swojego zmarłego brata bliźniaka.

Bliźniacy jako dzieci byli sobie bardzo bliscy, może udczuwali coś więcej niż braterską miłość. Brat Nanasego chce objąć w posiadanie ciało Keisuke. Keisuke zaczyna mieć koszmary o przeszłych wydarzeniach. Nanasemu w nowej rodzinie nie powodziło się dobrze, ze względu na przyrodniego brata.

Moja opinia: Elementy nadprzyrodzone odróżniają mangę od podobnych tytułów.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości