Ankieta: Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
17.65%
3 17.65%
Pewnie kupię.
35.29%
6 35.29%
Może się skuszę.
17.65%
3 17.65%
Raczej nie.
17.65%
3 17.65%
Kijem tego nie tknę!
11.76%
2 11.76%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[HIIRAGI Nozomu] Docchi mo Docchi
[Obrazek: 10925.jpg]

Tytuł alternatywny: Same Difference!!
Liczba tomów: 5 (kontynuowana)
Autor: Nozomu HIIRAGI
Wydawca: Kaiousha
Rodzaj: komedia, yaoi
Skanlacje: brak (tylko kilka stron odpowiadająje oficjalnym przykładowym stronom)
Adaptacja: na podstawie mangi powstał film live-action

Opis: Ozaki i Tsuburaya pracują w jednej firmie. Mają duże powodzenie u kobiet. Ozaki jest szarmancki, Tsuburaya elegencki i obyty w świecie. Obydwa są pewni siebie i dumni. Kto zostanie seme w ich związku?

Moja opinia: Walka o dominującą pozycję w związku między równymi sobie mężczyznami jest ciekawą odmianą dla typowej konstelacji seme i uke. Humor w mandze czasem jest bliski parodii schematów znanych z typowych yaoi.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Kupiłam po angielsku (pierwszy tom), przeczytałam... i czym prędzej się tego pozbyłam. Płytkie, sztampowe postacie, ta "walka o pozycję dominującą" taka trochę na siłę, kreska moim zdaniem bardzo średnia. Nic specjalnego.
Mój mangowy blog: Manga Tower

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości