Ankieta: Czy interesuje cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
14.29%
1 14.29%
Pewnie kupię
0%
0 0%
Może kupię
0%
0 0%
Raczej nie
42.86%
3 42.86%
Kijem tego nie tknę!
42.86%
3 42.86%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[OOSUGA Megumi] Vanilla Fiction
#1
[Obrazek: 10802.jpg]

Tytuł: Vanilla Fiction
Autor: Megumi Oosuga
Wydawca: Shogakukan
Gatunek: dramat, tajemnice, psychologiczne, thriller, nadprzyrodzone
Ilość tomów: 8
Status: zakończona
Anime: brak
Skanlacje: brak (nawet nie ma w języku angielskim)

Opis: Pisarz Shinobu lubi kończyć swoje utwory tragicznie. Lecz jego styl już nie fascynuje tak jak kiedyś i dlatego redaktor prosi go o szczęśliwe zakończenie. Dla takiego pesymisty trudne zadanie. Gdy w drodze do domu pisarz zauważa, że dziewczynie wypadła z okna zawieszka, idzie do niej, by ją oddać. Wtedy staje się świadkiem morderstwa. Sprawca również jemu grozi, dlatego Shinobu usiłuje sobie wyobrazić, jak mógłby rozwiązać tą sytuację w powieści. Zauważa, że morderca nie atakuje dziewczyny. Shinobu wpada na pomysł, jak odwrócić uwagę mężczyzny.

Wyrzuca Ellie przez okno!

Moje zdanie: Jestem ciekawa, w jakim kierunku zmierzy fabułą. Shinobu nie jest typowym bohaterem, nie chce ratować innych na własny koszt, a jednak jego los został związany z losem tajemniczej dziewczyny. A na jej życie czycha wielu ludzi, którzy posuną się daleko by osiągnąć swój cel. Jednak nie ma typowych złych przeciwników. Każdy ma powód by walczyć.

Ciekawym zabiegiem jest dodanie kilka stron autorstwa Shinobu, gdy on wymyśla możliwy przebieg zdarzeń.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości