Durarara Light Novel
Chodzi mi o prenumeratę 1-4 tomy [LN] Durarara, a dokładnie o ten komunikat "PRZEDSPRZEDAŻ - Planowana data wysyłki: 11 kwiecień 2016
Uwaga! Ta pozycja opóźnia realizację całego zamówienia. Zamówienie zawierające pozycje będące w przedsprzedaży będzie zrealizowane dopiero, gdy wszystkie zamówione tomiki będą dostępne (w przypadku prenumerat całych serii dotyczy tomu 1)."
Czy to oznacza, że 1 tom będzie do mnie wysłany, gdy te wszystkie 4 tomy będą już dostępne czy, jednak, że 1 tom zostanie do mnie wysłany w dniu premiery czyli 8 kwietnia? Kompletnie mi to zawróciło w głowię..
Mangi prenumeraty Drrr zamawiałam w sklepie Waneko i zawsze 1 tom byl wysyłany w dniu premiery, a teraz już nie wiem..
Komunikat dotyczy przypadku, gdy wraz z prenumeratą zamawiasz inne mangi (np. już wydane), to one czekają na premierę pierwszego tomu z prenumeraty.
(23-03-2016, 10:19 PM)Kumiko napisał(a): Komunikat dotyczy przypadku, gdy wraz z prenumeratą zamawiasz inne mangi (np. już wydane), to one czekają na premierę pierwszego tomu z prenumeraty.

Czyli, ze jak zamówie tą prenumerate [tylko to chce zamówić] to pierwszy tomik wysla mi 11 kwietnia, a drugi z kolejnym tam terminem jaki wyznacza, tak? Nie będę musiała czekać, aż wszystko wyjdzie?
Dokładnie tak.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości