Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
40.54%
15 40.54%
Pewnie kupię.
16.22%
6 16.22%
Może się skuszę.
16.22%
6 16.22%
Raczej nie.
18.92%
7 18.92%
Kijem tego nie tknę!
8.11%
3 8.11%
Razem 37 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[HAGIO Moto] Zankoku na Kami ga Shihai suru
Po waszych opisach stwierdzam, że absolutnie MUSZĘ to przeczytać. Totalnie i nieodwołalnie.
A 17 tomów? Oj tam oj tam. Dla zajebistej mangi można zrobić wiele.
[Obrazek: Patalliro.jpg]
Patalliro! (opis animu)
Znalazłam pedalistyczną miłość mojego życia! Serce
[tylko czemu tak mało osób to zna ;-;]
Kupiłabym na 1000000 % Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
God, tych 17 tomów to chyba był jednak kiepski pomysł. Mimo wcześniejszego pozytywnego komentarza, muszę powiedzieć, że im dalej w las tym więcej kombinowania.

SPOILER

Miałam szczerą nadzieję, że autorka nie rozwinie, aż tak silnie wątku związku Ian'a i Jeremy'iego. Ciekawa idea, ale powoli widzę zjawisko przerostu treści nad formą :<
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Bardzo chciałabym, aby tę mangę wydano w zrozumiałym dla mnie jezyku. Ponadto chciałabym nie tyć od słodyczy, astona martina i pokoju na świecie.
Niestety, ale nie mogę przeboleć kreski w mangach sprzed 2000 roku :x Co prawda czytałam ileś tytułów, ale bez jakiegoś przeżywania, kreska jest dla mnie zbyt ważna - co nie znaczy, że musi być jakaś ładniusia, czasami pasują mi oryginalne kreski np. Yonedy Kou, u której samym wyglądem bohaterów niekoniecznie jest się jak zachwycać, ale charaktery sprawiają, że coś spod jej ręki kupiłabym zawsze!

Osobiście uważam, że warto najpierw zająć się nowszymi i dużo krótszymi tytułami (poniżej 10 tomów na pewno), a dopiero potem decydować się na tytuły, które podpasują dużo mniejszej ilości osób (bo podejrzewam, że nie tylko ja mam takie podejście j/w).
Chętnie bym kupiła, bardziej w formie 2 tomiki 1, ale w normalnej też. Manga jest zachwycająca - właśnie dzięki realizmowi psychologicznemu postaci.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Mam mieszane uczucia w stosunku do tej mangi. Z jednej strony jest to genialna pozycja psychologiczna i chyba najbardziej realistyczne przedstawienie koszmaru molestowania seksualnego, z jakim się spotkałam w mandze, z drugiej zaś w późniejszych rozdziałach autorka intensywnie "shipuje" Iana i Jeremiego, promując w ten sposób toksyczny związek. Zniesmaczyło mnie to wręcz. Przyznam szczerze, że mangi nie doczytałam. Przestałam gdzieś w okolicy wspomnianej wycieczki rowerowej, a potem przestałam, bo za bardzo mnie denerwował kierunek, w którym zmierza manga.
Na początku byłem sceptyczny, ale Boguś Mariusz, jak to wciąga. Zaliczyłem 10 tomów w 2 dni i bardzo mnie zdziwiło, że mimo takiej ilości tomów, manga ciągle się nie nudzi i z dużym zainteresowaniem czytam dalej.
Tak, zdecydowanie poproszę.
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Też jakoś niedwno zaczęłam czytać i matko jedyna, to jest naprawdę dobre. Irytuje mnie jedynie postać matki, ale poza tym jestem naprawdę zachwycona tą mangą. Kurde, gdyby nie ta ilość tomów, to molestowała bym o ten tytuł. Może jpf? Oni sięgają po takie starocia...
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
(26-09-2014, 05:54 PM)Maru napisał(a): Może jpf? Oni sięgają po takie starocia...

Ta, już widzę Dybałę tłumaczącego "Znieś to jajo, ty *cenzura* kwoko!" i "10 za zwalenie ręką, oral 20, anal 30" XDD

Aominesexual
Jakiś czas temu JPF napisało na facebooku, że "będzie yaoi od Moto Hagio". Nie pamiętam już dokładnie, ale to chyba było przy/po premierze Braciszka. Ktoś się zapytał, czy będzie jakieś yaoi i dostał w/w odpowiedź.
Oj tam, sądzę że dałby radę Uśmiech Sally, tym yaoi będą Mesh i Thomas no Shinzou.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Nie tknę tego kijem. Dlaczego? Ponieważ czytałam i miałam potem koszmary. Poza tym, tak jak pisze Rimfrost, manga robi się przekombinowana.
(27-09-2014, 12:23 AM)Sally Czarownica napisał(a): Jakiś czas temu JPF napisało na facebooku, że "będzie yaoi od Moto Hagio". Nie pamiętam już dokładnie, ale to chyba było przy/po premierze Braciszka. Ktoś się zapytał, czy będzie jakieś yaoi i dostał w/w odpowiedź.

LOLOLOL serio?! Muszę nadrobić zaległości w zapowiedziach XD

Aominesexual
Vobyss nie podali na razie żadnego tytułu, ani kiedy planują wydać mangę.

Maru, skąd wiesz? Podawali tytuły?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości