Ankieta: Czy ten artykuł cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
46.34%
19 46.34%
Pewnie kupię.
14.63%
6 14.63%
Może się skuszę
7.32%
3 7.32%
Raczej nie
21.95%
9 21.95%
Kijem tego nie tknę!
9.76%
4 9.76%
Razem 41 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[KII Kanna] Umibe no Étranger
[Obrazek: tumblr_ni041bGMHH1ssdss7o1_1280.png]

Autor: Kii Kanna
Gatunek: Drama, Romance, Yaoi, Slice of Life
Liczba tomów: 1
Status: Zakończona
Wydawca: Shodensha

Opis: Trzy lata temu Hashimoto Shun, początkujący nowelista spotyka Mio Chibanę, bardzo cichego ucznia szkoły w Okinawie, który przykuł jego uwagę. Mio stracił oboje rodziców. Od tamtego czasu zwykle do późna siedział na ławce, spoglądając na morze, w pobliżu domu Shuna. Powoli zaczęli się do siebie zbliżać, ale Mio musiał nagle opuścić wyspę.

Czy tych dwóch będzie w stanie posunąć się naprzód?

Opinia: Umibe no Étranger jest moją ulubioną mangą z gatunku shounen-ai. Czytałam ją nie raz i raczej mi się nie znudzi. Kreska jest śliczna, uwielbiam to jak wykreowane są postacie, w szczególności Mio. Historia jest krótka, ale niezwykle ciekawa.
wklejona przez Ciebie okładka jest do sequela Umibe. Oczko

co do mangi, mam ją na półce - przeczytałam kilka razy. sama historia jest bardzo ciekawa, aczkolwiek autorka trochę za szybko poprowadziła jej bieg.
sequel też mam, jak na razie wyszedł pierwszy tom i mogę powiedzieć że jest nawet lepszy od poprzednika.

i w żadnym wypadku nie podpięłabym tego jako "shounen-ai", kto przeczytał resztę rozdziałów, ten wie dlaczego.
Jaka śliczna okładka :3
[Obrazek: 698608d42116c4aa2f0423ab5126d99d.jpg]
She would always like to say: "Why change the past, when you can own this day?"
(09-11-2015, 08:09 PM)kei napisał(a): wklejona przez Ciebie okładka jest do sequela Umibe. Oczko

co do mangi, mam ją na półce - przeczytałam kilka razy. sama historia jest bardzo ciekawa, aczkolwiek autorka trochę za szybko poprowadziła jej bieg.
sequel też mam, jak na razie wyszedł pierwszy tom i mogę powiedzieć że jest nawet lepszy od poprzednika.

i w żadnym wypadku nie podpięłabym tego jako "shounen-ai", kto przeczytał resztę rozdziałów, ten wie dlaczego.

Poprawione Uśmiech
Słodka i przyjemna historia, kreska tak samo. Pewno kupię, jeśli wyjdzie ^^
Ja osobiście nie przepadam za tym tytułem, jak i autorką. Raczej tomiku bym nie kupiła.
Szok 
Podobne do Hidamari ga Kikoeru. Mam nadzieję, że albo to, albo Hidamari, albo oba (co by ucieszyło mnie najbardziej) ukażą się na polskim rynku Anioł
Bardzo sympatyczna historia. Ładna kreska i piękne tła. Takie bogate w szczegóły. Kupiłabym.
To chyba jest jeden z tych tytułów, które po prostu MUSZĄ zaistnieć na polskim rynku! o.o
Zmieniam na Tak! Biorę w ciemno!
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Yhym, biorę <3
Bardzo mi się podoba ta słodka otoczka nad tą mangą. Uwielbiam głównych bohaterów, dlatego też na sequel także bym się chętnie skusiła Duży uśmiech
Mangę wyda Studio JG Uśmiech
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości