Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
53.76%
50 53.76%
Pewnie kupię.
10.75%
10 10.75%
Może się skuszę.
11.83%
11 11.83%
Raczej nie.
10.75%
10 10.75%
Kijem tego nie tknę!
12.90%
12 12.90%
Razem 93 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[TAKANAGA Hinako] Bukiyou na Silent
Kupiłabym każdą jej mangę. To Takanaga. Więc jestem na tak.
Popularna autorka, to się pewnie wszyscy rzucą. Ładna kreska. Podobał się mi się "Croquis", mam do niego sentyment bo to moja pierwsza manga yaoi, jaką miałam na własność. Ale nie wiem, czy kupiłabym jej inne tytuły. Zabrzmię jak niewyżyta, ale jak dla mnie w jej pracach jest za mało dojrzałości i erotyki. "Lekkie, szkolne romanse" to raczej nie dla mnie.
Mimo że nie przepadam aż tak bardzo za szkolną tematyką, to akurat ten tytuł strasznie mi się podobał. I z ogromną chęcią bym mangę kupiła ^^
Mangi Takanagi brałabym w ciemno, a ta jest po prostu do rany przyłóż, chociaż odrobinę się wlecze.
Absolutne TAK.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Zdecydowanie - tak! Oczko
Oj tak <3 Chcę to :3
To jest mój zdecydowanie ulubiony tytuł Takanagi. Uwielbiam, zaś cała historia mimo tego, że jest aż nieco za słodka to przyjemnie się to czyta i jeszcze przyjemniej się do tego wraca. Dużo bym dała za wersję tomikową i to jeszcze po polsku <3.
Kupię wszystko od Hinako TakanagiUśmiech
Czytałam Tyrana i Challengers (pierwsze 2 albo 3 rozdziały, bo nigdzie nie mogłam znaleźć reszty Język ) i jestem ciekawa jak się przedstawiają inne propozycje tej autorki Uśmiech
Baaardzo lubię!! <3
(21-05-2012, 08:40 PM)Rinelin napisał(a):
(21-05-2012, 03:50 PM)Lau napisał(a): i jego wiecznie zdumioną minę, i w ogóle wszystko.
I jego matkę.... ona jest przeboska XDDD

Tak xD Matka Satoru jest jedną z moich ulubionych postaci w tej mandze xDD A tytuł ogólnie kocham i kupiłabym bez mrugnięcia okiem :3
Cóż.... a ja jestem na nie. Nie przepadam za pracami tej pani. Czytałam kilka mang jej autorstwa i obiecałam sobie "nigdy więcej" :/
Mam ogromny sentyment do tej mangi i bardzo lubię jej część komediową, ale pod koniec prawie każdego rozdziału bolały mnie zęby z przesłodzenia xD No i strasznie mnie wkurza zwyczaj autorki do zgejania wszystkich naokoło jak już się trochę z główną parą uspokoi.
Ale pierwsze 2 tomy na bank bym kupił, choćby dla uczczenia pamięci moich młodzieńczych lat xD
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Blehhh, nie lubię.
świetne ale tylko póki główna para jest ... główną parą XD gdy fabuła schodzi na senpaia (tego przewodniczącego) to już maskara, strasznie leci tyranem. Szkoda że nie można wydacć połowy serii XD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości