Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
53.76%
50 53.76%
Pewnie kupię.
10.75%
10 10.75%
Może się skuszę.
11.83%
11 11.83%
Raczej nie.
10.75%
10 10.75%
Kijem tego nie tknę!
12.90%
12 12.90%
Razem 93 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[TAKANAGA Hinako] Bukiyou na Silent
[Obrazek: 2301.jpg]

Tytuł alternatywny: Awkward Silence
Autorka: Hinako Takanaga (tak, ta sama, która narysowała Tyranta)
Liczba tomów: 6

Oryginalny wydawca: Libre Shuppan
Krótki opis: Nie ma chyba nic gorszego niż niemożność wyrażenia własnych myśli. Chorobliwa nieśmiałość połączona z mocno ograniczoną mimiką może skazać na samotność i odrzucenie. A człowiek to mimo wszystko zwierzę stadne, więc życie w pojedynkę na dłuższą metę może być dla niego nie do zniesienia.
Satoru Toono jest zamkniętym w sobie uroczym chłopaczkiem, który zupełnie nie potrafi porozumieć się z rówieśnikami. Nie ma przyjaciół ani kolegów, a jedynym miejscem, gdzie czuje się pewnie jest pracownia plastyczna na najwyższym piętrze szkoły. Stamtąd ma najlepszy widok na boisko i na treningi drużyny baseballowej. A przede wszystkim na... Keigo Tamiyę. Toono zużył kilka grubych szkicowników i niezliczoną ilość ołówków, żeby uwiecznić tego przystojniaka. Jego fascynacja kolegą niestety nie ma żadnych innych konsekwencji, bowiem wspomniana wcześniej nieśmiałość nie pozwala mu na cokolwiek innego, poza wzdychaniem do własnych rysunków.
Aż pewnego dnia...
Tamiya z rumieńcem zażenowania na twarzy proponuje chłopcu „chodzenie”. Szok niemal zbija Satoru z nóg, ale z racji „niewydolności wyrazu twarzy” (czyli totalnego braku min) nie widać, żeby to wyznanie go obeszło. Na szczęście w ostatniej chwili zmusza się do nieporadnego wypowiedzenia kilku słów, które sprawiają, że Tamiya „odlatuje” w rejony siódmego nieba.

reszta tekstu recenzji tutaj: http://magazyn-arigato.com.pl/index.php?...e5888f045c

Moja opinia: Kooooooooooooooooooooooooooooooochaaaam! Uwielbiam, ubóstwiam, kocham, czczę... mówiłam już, że kocham? Manga jest słodka, czytelnicy, którzy bardzo wczuwają się (np. ja), nawet nie będą się przy niej bardzo stresować I chociaż zdarzają im się problemy, obie strony są całkowicie pewne swych uczuć. Do tego jest FABUŁA. I jest SEKS Coś, co tygryski kochają najbardziej Uwielbiam czasem poczytać lekkie, szkolne romanse, dlatego to jedna z moich ulubionych mang!
Autor oryginalnego posta: KarmeloweCiasteczko
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Tak tak i tak dla Hinako Takanagi <3
Jak wyżej.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Uwielbiam! Ucieszyłabym się, gdyby ta manga znalazła się na mojej półce. :3
[Obrazek: 001.jpg]
Nie powiem żeby była to jedna z moich ulubionych mang ale owszem - to Hinako <3
No i jest taka milusia i uroczacta wiec jak ktoś chce sobie ogrzać serduszko to jak najbardziej sie nadaje Uśmiech
Jestem na tak Uśmiech
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Pierwsza manga Takanagi, którą czytałam. Kocham naiwność i słodycz tego tytułu, i rozkosznie pierdołowatego Satoru, i jego wiecznie zdumioną minę, i w ogóle wszystko.
Mnie akurat ten tytuł nie porywa.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
(21-05-2012, 03:50 PM)Lau napisał(a): i jego wiecznie zdumioną minę, i w ogóle wszystko.
I jego matkę.... ona jest przeboska XDDD
Kocham jej kreskę *.* Kupię każdą mangę Takanagi Hinako jaka wyjdzie <3
Haha, nie chcę nikomu psuć humoru, ale jest to seria, która nie jest jeszcze skończona. Ostatnio pojawiło się w necie kilka rozdziałów 4 tomu Uśmiech. Wersji angielskiej jeszcze nie znalazłam, ale służę linkami do japońskiej i chińskiej wersji Oczko
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
brzmi fajnie. ^^
Kiedyś mi się bardzo podobało, teraz mam raczej mieszane uczucia. Zbyt cukierkowe, ale kto wie Uśmiech
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
TAK. Oprócz tego, że od pani Hinako generalnie wezmę wszystko, to Bukiyo na Silent jest moją najulubieńsiejszą <3 Satoś jest absolutnie przesłodki w swojej niemożności wyrażania uczuć, Tamiya jest przecudowny za to że go rozumie i koffa, a pairing poboczny też jest wcale niezły <3 A Satosiowa mamusia też niczego sobie XD No cud miód i orzeszki <3
Zapadam na chorobę wściekłych krów: MUUUUUUUUUUUUszę to mieć <3
szkoda tylko że z nowymi chapterami taka posucha od jakiegoś czasu... :< cofam. zlicencjonowane przez JManga i SuBLime, dlatego taka kicha :/
[Obrazek: Patalliro.jpg]
Patalliro! (opis animu)
Znalazłam pedalistyczną miłość mojego życia! Serce
[tylko czemu tak mało osób to zna ;-;]
Przyjemne czytadło, ale pani Takanaga ma lepsze prace. Poza tym, nie wiem jak z licencją, skoro do tej pory jej prace wydawało Studio JG (może to nie problem, nie znam się).
Uwielbiam wszystkie prace Hinako Takanagi Serce Historie są cudowne, kreska prześliczna Uśmiech Gdyby wydano w Polsce jej mangi z całą pewnością bym je kupiła Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości