Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
39.71%
27 39.71%
Pewnie kupię.
14.71%
10 14.71%
Może się skuszę.
14.71%
10 14.71%
Raczej nie.
10.29%
7 10.29%
Kijem tego nie tknę!
20.59%
14 20.59%
Razem 68 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[MISHIMA Kazuhiko] Lovers Doll
Na pewno bym kupiła, jedna z najlepszych mang autorki. A zakończenie - no cudne. ;w;
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Kreska jest okropna i nawet fabuła tego nie nadrabia. Nie mój gust.
I make the devil change his mind
Aww, ta manga mnie przekonała do yaoi :3
Jesteem za ^^
Piękna i wzruszająca. Na pewno bym kupiła.
Jestem bardzo na tak! Naprawdę piękna historia.
Lubię autorkę. Manga też mi się bardzo podobała. Chyba jedna z moich ulubionych mang od tej Pani.
Taaak Uśmiech
No weźcie, szkoda drzew na papier...
Naprawdę dużo razy zabierałem się za najróżniejsze prace tej autorki i po prostu nie mogę no.
Wszystko opiera się na tym samy, wszyscy wyglądają tak samo, zachowują się tak samo, a ja większość czasu spędzam starając się rozróżniać postaci i szukając fabuły która chyba sobie poszła w krzaki z jakimkolwiek realizmem.
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
(29-05-2014, 04:51 PM)Vobyss napisał(a): No weźcie, szkoda drzew na papier...

Podpisuję się obiema rękami, niewarte wydania.
Vobyss, mam dokładnie tak samo jeśli chodzi o mangi tej autorki.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Jako kolekcjonerka lalek bjds już dano twemu doszłam do wniosku, że moje lalki skradły po cząstce mojej duszy^^. Co do mangi - czytając ją, czułam emocje podobne do tych, których doświadczyłam oglądając film "Dziwolągi" ("Freaks") z 1932 r. Film jest - moim zdaniem - arcydziełem, opowieścią o tolerancji, i o tym samym jest ta manga. Cudowna. A zakończenie jest przepiękne.
Nie przepadam za autorką, a ten tytuł w ogóle do mnie nie trafił. Jestem na duże nie.
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Czytałam ten tytuł, bo zachęcił mnie on właśnie wątkiem Krwawej Lalki. Nie powiem, przyjemnie się czytało, a nawet było mi smutno w jednym momencie. Nie oceniam tego tytułu źle, więc z sentymentu brałabym Oczko
Kocham wszystkie mangi tej autorki, a to jest jej pierwsza manga, którą przeczytałam, więc zdecydowanie jestem na tak! :3
Najlepsza manga tej autorki.Różni się od pozostałych :3 Mi się bardzo podobała.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości