Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
39.71%
27 39.71%
Pewnie kupię.
14.71%
10 14.71%
Może się skuszę.
14.71%
10 14.71%
Raczej nie.
10.29%
7 10.29%
Kijem tego nie tknę!
20.59%
14 20.59%
Razem 68 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[MISHIMA Kazuhiko] Lovers Doll
[Obrazek: lovers-doll-libre.jpg]

Autor: Kazuhiko Mishima
Liczba tomów: 1
Alternatywna nazwa: Lovers Doll
Orginalny wydawca: Magazine Be x Boy
Status: Zakończona
Opis: Shin projektuje ubranka dla lalek. Gdy widzi ogłoszenie, że ktoś sprzedaje tak zwaną „krwawą lalkę”, bez chwili wahania ją zamawia, urzeczony jej pięknem.
Opinia: Manga bardzo wciągająca! Ładna i miła kreska dla oka. Bohaterowie tą tak wspaniali, że aż szkoda, że to jednotomowiec D:
Autor oryginalnego posta: Kira
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Jestem na nie.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Ja jestem jak najbardziej na tak. Anioł
[Obrazek: tumblr_mdobi0ZSH11rc9pmuo1_500.gif]
moja ulubiona manga tej autorki <3 shimeyi jest mega słodki i ogólnie całośc boska ^^
[Obrazek: tumblr_n00vqdSqra1s55lfeo1_500.gif]
Tak, tak, jestem zdecydowanie za! Absolutnie piękna i wzruszająca opowieść o miłości, ludzkim przywiązaniu i szczęściu płynącym ze spontanicznego uśmiechu. Wszystko, czego Farbce do szczęścia potrzeba C: Podpisuję się pod prośbą o wydanie tego u nas *_*
Jestem very bardzo za. Duży uśmiech A zwyłam się na nieeej że ho-ho. ;.; Dla mnie absolutny must-have.
[Obrazek: Patalliro.jpg]
Patalliro! (opis animu)
Znalazłam pedalistyczną miłość mojego życia! Serce
[tylko czemu tak mało osób to zna ;-;]
uwielbiam tą mangę.... jestem za ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Nie mogę się przekonać tej autorki Język Jej mangi mi jakoś nie leżą. Bohaterowie zazwyczaj drażnią, a historie... cóż, są (jak dla mnie) zbyt dziwne. Na nie.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Jestem na tak!
Huuuhuuu ^3^. Mangi Kazuhiko zawsze powalają mnie na kolana. To co, że ma dosyć specyficzne pomysły. Moim zdaniem przez to jej mangi zapadają na dłużej w pamięci i nie maglują tego samego w kółko. Lovers Doll to naprawdę fantastyczna manga i warto chociaż zapoznać się z jej fabułą. Jak dla mnie jest wzruszająca i wyróżnia się w sposób POZYTYWNY od wielu mang. Mam nadzieję, iż ujrzę ją kiedyś na naszych polskich półkach :3.
Kocham. Jestem na tak.
[Obrazek: 30svxn8.gif]
Wszystkie. Mangi. Tej. Autorki. Są. Identyczne.

Ale jedną bym kupiła. Jak masz jedną, to masz tak jakby wszystkie Duży uśmiech A Lovers Doll jest chyba najlepsza.
(23-01-2013, 04:15 PM)Haruka napisał(a): Wszystkie. Mangi. Tej. Autorki. Są. Identyczne.

Ale jedną bym kupiła. Jak masz jedną, to masz tak jakby wszystkie Duży uśmiech A Lovers Doll jest chyba najlepsza.
Popieram jak zawsze, Haruś =D Jak zwykle idealnie trafiasz w samo sedno, ja nie wiem jak ty to robisz XD
[Obrazek: Patalliro.jpg]
Patalliro! (opis animu)
Znalazłam pedalistyczną miłość mojego życia! Serce
[tylko czemu tak mało osób to zna ;-;]
Kocham wszystkie mangi Kazuhiko Mishima więc jestem na tak x3
Wszyscy (większość) mi to polecała, zachwalała... Nie wiem sama, czasem ma dobre historie, czasem nie. Przeczytałabym w sumie, czemu nie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości