Ankieta: Czy gdyby wydali tę mangę w Polsce to kupowałbyś/kupowałabyś ją?
Ankieta jest zamknięta.
Tak!Biorę w ciemno!
69.77%
30 69.77%
Pewnie kupię
0%
0 0%
Może się skuszę
9.30%
4 9.30%
Raczej nie
4.65%
2 4.65%
Kijem tego nie tknę!
16.28%
7 16.28%
Razem 43 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[PEACH-PIT] Shugo chara!
[PEACH-PIT] Shugo chara!

[Obrazek: Shugo_Chara_volume_1.jpg]

Tytuł(y): Shugo chara!, Guardian Character!
Autor: PEACH-PIT
Liczba tomów: 12
Status: Zakończona
Oryginalny wydawca: Kodansha
Gatunek: Mahou shoujo, komedia, romans, dramat, szkolne, magia

Opis: Wszystkie dzieci mają w sobie jajka marzeń. To jajko pojawia się, gdy marzenie jest silne, a szanse na jego spełnienie – niewielkie (innymi słowy, wymarzony charakter bardzo odbiega od rzeczywistości), zdarza się, że takie jajo się wykluwa, a wtedy pojawia się shugo chara – małe stworzonko, będące odbiciem tej wymarzonej osobowości i zdolna do obdarzania właściciela częścią swojej mocy. Jeśli zaś ktoś – co zdarza się rzadko – ma kilka pragnień, może się zdarzyć, że będzie miał więcej niż jednego shugo chara.Nasza bohaterka, która nazywa się Hinamori Amu jest zwykłą uczennicą (no oprócz tego , że każdy ją podziwia), o lekko zbuntowanych ciuchach i charakterku młodej buntowniczki , który bierze się naprawdę z jej nieśmiałości. Pozostaje jej więc nosić przypadkiem założoną maskę, nie spoufalać się z innymi i głęboko kryć zauroczenie szkolnym „księciem”, przewodniczącym tak zwanych Guardians (czyli samorządu szkolnego), ślicznym Tadasem Hotorim. Jak się jednak okazuje, życie ma dla niej kilka niespodzianek, z których pierwszą jest pojawienie się pewnego pięknego dnia w jej łóżku trzech kolorowych jaj.

Manga przekazuje nam ważną wartość mianowicie mówi jak bardzo potrzebne są nam w życiu cele i marzenia.

Moja opinia: Większość uważa, że Shugo chara jest dla dzieci. Owszem anime jest +8 ale manga jest dla starszych czytelników. Warto jest sięgnąć po tę mangę gdyż w anime wiele spraw zostało nie wyjaśnionych i na pewno każdy chciałby wiedzieć jak naprawdę skończyło się Shugo chara!
Jestem na TAK!♥ na polskim rynku brakuje takich tytułów ;3
Jestem zdecydowanie na TAK! Gdyby Shugo chara byłoby wydawane w Polsce na 100% bym je kupiła!
Jestem na tak. Shugo chara w Polsce to by było coś. Na pewno bym je kupowała bo jestem jego wierną fanką♥ ^^
Brzmi ciekawie, ale jak dla mnie za dużo tomów Oczko
Marzę by wydali te mangę w Polsce *_* kupowałabym ją bo uwielbiam Shugo chara♥
Ach, wspomnienia :33 gdyby została wydana w Polsce pewnie bym kupowała
[Obrazek: pHdqMJC.png]
Tak, tak! Muszą wydać Shugo chara po polsku. To najlepsza manga z tego gatunku ^^ ma świetną fabułę i śliczną kreskę. Nie chcę jej czytać po angielsku czy niemiecku :c a to naprawdę dobra manga. Kupiłabym ją♥
Jestem na TAK! Mam wielki sentyment do tej mangi. Marzę o polskim wydaniu. Już sobie wyobrażam pełną serię na mojej półeczce z mangami ^^ Manga jest po prostu piękna. Nie dość że ma ciekawą fabułę to jeszcze może nam pomóc w odkryciu naszego prawdziwego "ja". Takiej mangi nie ma jeszcze na naszym rynku więc Shugo chara powinno zostać wydane po polsku. Na 100% bym ją kupowała ;3
Oglądałam anime jak je wyświetlali i bardzo mi się podobało, natomiast mangę kiedyś zaczęłam ale przerwałam czytanie, ponieważ dostałam kota na punkcie innej serii, i tak jakoś zapomniałam, ale chętnie widziałabym ją po polsku Uśmiech
Anime bardzo mi się spodobało więc mangę po polsku chętnie bym przeczytała bo Shugo chara party było niezadowalające :3
Na pewno bym się skusiła na Shugo chara po polsku ;3 anime od razu przypadło mi do gustu więc z mangą powinno być tak samo
Tęcza 
Zdecydowanie TAK ! Anioł
Zdecydowanie NIE. . -. Kreska niezbyt pociągająca a fabuła...pfu!Bohaterka(i nie tylko) jest nudna jak flaki z olejem.12 tomów...jest o wiele ciekawszych tytułów z taka ilością. :-|
[Obrazek: tumblr_inline_mqsgh7uKeJ1qz4rgp.gif]

ヘ(。□°)ヘ
Zdecydowanie TAK!♥

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości