Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
25.81%
8 25.81%
Pewnie kupię.
25.81%
8 25.81%
Może się skuszę.
12.90%
4 12.90%
Raczej nie.
12.90%
4 12.90%
Kijem tego nie tknę!
22.58%
7 22.58%
Razem 31 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[JARYUU Dokuro] Endless World
[Obrazek: 16729.jpg]

Autor: Jaryuu Dokuro
Liczba tomów: 1
Status: zakończona
Gatunek: yaoi, psychologiczna, tragedia, okruchy życia
Oryginalny wydawca: Tokyo Mangasha
Opis: Optymistycznie nastawiony do życia Ikki, pracownik małej restauracji jest zakochany w swoim szefie. Niefortunnie, los przedstawia mu dość kłopotliwych klientów. Jeden z nich odwraca jego życie do góry nogami. Nazywa się Ryuu, młody chłopak, który wspomina dawno niesłyszane imię. Od tej pory zarówno Ikki jak i Ryuu muszą zmierzyć się z ucieleśnieniem wolności, zwanym "Toshimitsu".
Moja opinia: Dla mnie EW jest dziełem wybitnym, niezastąpionym i fascynującym. Niezaprzeczalnym numerem jeden! Strasznie ciężka i depresyjna seria. Skierowana do odbiorców, którzy od yaoi oczekują czegoś więcej, niż wiecznie mizdrzenie się i słodkie kwiatuszki w tle. Jaryuu Dokuro w iście mistrzowskim stylu wywołuje u czytelnika zjeżdżalnię emocjonalną, a oryginalna kreska mangaki jedynie to podkreśla. To po prostu niesamowita, skłaniająca do refleksji historia o normalnych, niewyidealizowanych ludziach, którzy muszą dokonać wyboru. A on, jak wiadomo, nie zawsze jest prosty.
Szczerze powiedziawszy wystarczyła by mi wersja angielska (na którą czekam i chyba się nie doczekam), a o polskiej to nawet nie śniłam. Byłabym chyba najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi, gdyby Endless World zagościł na mojej półce, wydany w języku ojczystym. btw. Jestem ciekawa czy ktoś to w ogóle czytał. C:
Autor oryginalnego posta: Shateiel
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Chciałabym mieć.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Absolutnie kocham tą mange.
Wracam do niej jak jakis narkoman.
Teraz to nawet kreska mi sie podoba <3
Totalny mózgotrzep!

Tak tak i jeszcze raz taaak!!! <3
Jak bede mniej zmęczona to napisze bardziej konstruktywną recenzje <3 Duży uśmiech

Ikki!!!!! <3 <3 <3
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Matko, podchodziłam do tego sto razy i... niestety. To nie dla mnie.
Byłam, czytałam, pokochałam. Jestem fanatyczna fanką tego tytułu !!
Ja podchodziłam do tego kilka razy i w sumie dopiero po przebiciu się przez kilkanaście stron polubiłam.

Może to i nie jest mój ulubiony tytuł Jaryuu i wolę mniej mroczne historie w jej wydaniu, ale wszystko co wyszło spod jej łapek jest super i to moja ulubiona mangaczka, a przynajmniej jedna z.

Kupiłabym
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
Jestem na tak Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Uwielbiam, z chęcią widziałabym na półce za każdą cenę.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Tytuł mocny i ciężki, i to bardzo. Ale nie zmienia to faktu, że prześwietny.
Niestety, mam wrażenie, że na polskim rynku zbyt dobrze by się nie przyjął Smutny ale pomarzyć zawsze można...
"pomarzyć zawsze można" GENIALNY tytuł, ciągle do niego wracam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości