Ankieta: Czy kupiłabyś/kupiłbyś tę novelkę, gdyby wydano ją w Polsce?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!*
52.78%
19 52.78%
Pewnie kupię
8.33%
3 8.33%
Może się skuszę
11.11%
4 11.11%
Raczej nie
0%
0 0%
Kijem tego nie tknę!
27.78%
10 27.78%
Razem 36 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

LN [KAMIYA Yuu (榎宮祐)] No Game No Life
[Obrazek: ngnl1.jpg]
Tytuł: No Game No Life
Autor: KAMIYA Yuu (榎宮祐)
Ilustracje: KAMIYA Yuu (榎宮祐)
Liczba tomów: 6 (Ongoing)
Gatunek: Komedia, Fantasy, Nadprzyrodzone
Wydawca japoński: Media Factory (MF Bunko J)
Opis: Puste miejsce – 『』 – tak przedstawiają się w wirtualnym świecie osiemnastoletni Sora i jedenastoletnia Shiro. W rzeczywistości są hikikomori i NEET­‑ami, którzy dostają się na szczyty rankingów każdej gry, której spróbują. Pewnego wieczoru rodzeństwo otrzymuje e­‑mail zawierający propozycję rozegrania partii szachowej. Przeciwnik okazuje się najtrudniejszym do tej pory rywalem, jednak ostatecznie udaje im się wygrać. Nagrodą jest… przeniesienie do innego świata, gdzie konflikty rozwiązywane są poprzez różnego rodzaju gry.
https://www.mangaupdates.com/series.html?id=101992
Tematyka i postaci bardzo mi podeszła, ilość tomów nie jest przytłaczająca (mimo, że ongoing). Biore w ciemno. Uśmiech
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Chociaż szansa na wydanie novelki jest bliska 0 to może Wydawnictwo Kotori zrobi wyjątek, bo przecież manga, która miała być wydana przez Waneko w Japonii została przerwana i nie widze jakoś przyszłości z dalszymi tomami NGNL w Polsce.
Kupiłem przedpłatę na mange, ponieważ spodobało mi się anime, które jest o tematyce gier, a że manga w Japonii została przerwana to chętnie zabrałbym się za czytanie nowelki, żeby poznać dalsze losy Shiro i Sory.
Oczywiście że tak !! <3
Też bym chętnie przeczytał novele z No gama no life .
Najpierw głosowałem na tak, ale po zapoznaniu się z angielskim tłumaczeniem zmieniłem zdanie. Im dalej w las tym słabsza fabuła i więcej chamsko zerżniętych artów(zwłaszcza te od Kantoku są bardzo oczywiste w kontekście tekstu). Szkoda że nie mogę zmienić głosu. Nie polecam.
Nie wiem jak jest dalej, czytałem tylko do 4 tomu, ale dla mnie dobra rzecz. A że wydanie YP średnio mi leży - to chętnie kupię taniej i lepiej.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości