Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
62.50%
35 62.50%
Pewnie kupię.
12.50%
7 12.50%
Może się skuszę.
8.93%
5 8.93%
Raczej nie.
10.71%
6 10.71%
Kijem tego nie tknę!
5.36%
3 5.36%
Razem 56 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[NAKAMURA Asumiko] Doukyuusei
[Obrazek: Doukyuusei.%28Asumiko.Nakamura%29.445610.jpg]

Autor: Nakamura Asumiko
Tytuł alternatywny: 同級生 (中村明日美子), Doukyusei, Classmate (Nakamura Asumiko),
Gatunek: shounen-ai, dramat, szkoła
ilość: 1
Oryginalny wydawca: Akaneshinsha
Opis: "Chłopiec spotkał chłopca
Ich miłość kwitła.
Ich miłość była jak ze snu,
jak tryskająca woda sodowa."
Moja opinia: Zakochałam się w tej serii. To jest na prawdę nie lada wyczyn, że raptem pięć niedługich rozdziałów, może spowodować w człowieku takie zmiany emocjonalne. Od niepewności po radość. Poza tym nieopisana słodkość. Jeden rumieniec wystarczył, żeby poprawić mi humor na cały dzień. Sposób prowadzenia fabuły jak i sama fabuła, poza rysunkami jest jak najbardziej udanym zabiegiem, a jednocześnie dość nietypowym. Zdecydowanie najlepszy shounen-ai, jaki miałam przyjemność czytać. Ujmująca historia, bohaterowie do pokochania, nutka dziwności towarzysząca całemu zajściu, a także dopełniająca kreska, utwierdzająca nas w przekonaniu, że Doukyusei jest jednak inny od reszty. Na pierwszy rzut oka widać, że Nakamura Asumiko może się pochwalić bardzo intrygującymi rysunkami, które albo się kocha, albo nienawidzi. Mnie szczególnie urzekły oczy senpaku, które stały się moim nowym zboczeniem.
Autor oryginalnego posta: Shateiel
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Bardzo niebezpieczna autorka. Człowiek z taką radością patrzy na kreskę, że zapomina czasem o fabule Duży uśmiech. Absolutnie nie mam zamiary czepiać się historii, bo osobiście lubię pomysły pani Nakamury. Mają w sobie taki świeży powiew. Warto zajrzeć do kilku pozycji Oczko
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Obowiązkowo całą serię, razem z Sora to Hara Serce
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
CHCĘ! Błagam o tę serię! :'3 Czy mogę zrobić coś, by na pewno została wydana? Nie wiem, napisać jakiś list, pogadać z kimś, pokazać cyc... A, nie, może nie to.
W każdym razie bardzo proszę!
Jestem na tak Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Boskie ! Nic dodać nic ująć :33
Zdecydowanie na tak, i kreska i historia oczarowują.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Ładnie proszę? BARDZO ładnie proszę?
Historia słodka, ale nie w lukrowo-debilnym sensie, tylko po prostu taka...cieplutka, jak zresztą cała seria.
Już po pierwszych 2 rozdziałach uwiodła mnie bezczelnie i po czuję niedosyt jak raz na jakiś czas sobie nie poczytam, więc bardzo bym był rad tomikowej wersji na półeczce.
(btw, jest sens zakładać temat sequelom, czyli Sotsugyousei i O.B. ? Bo gdyby Doukyuusei zostało wydane, to sequele również zostałyby wzięte pod uwagę, tak?)
Jedna z tych charakterystycznych, której nawet sam tytuł pamięta się po dłuuugim czasie, w dodatku szeroko znana i generalnie lubiana seria.
Po prostu jedna z tych, która zapadła mi w pamięć na tyle mocno, że fajnie byłoby uhonorować ten efekt mangą na półeczce:>
Przyłączam się do próśb, gróźb i gorących modłów o wydanie. Brakuje na naszym rynku naprawdę dobrych, niesztampowych tytułów shounen-ai, a Doukyuusei jest pod każdym względem niezwykłe. Dałabym ostatnie pieniądze, żeby mieć u siebie na półce <3
... Are you guys talking about something dirty?
Specjalnie zarejestrowałam się po to, żeby napisać, że KOCHAM prace Nakamury Asumiko i kupię wszystko jej autorstwa w ciemno. Ta manga też jest wspaniała. Proszę, wydajcie to. <3
Niech się ktoś w końcu zlituje i zacznie wydawać prace tej kobiety w jakimś zrozumiałym języku. >.< Biedna, taka niedoceniona przez rynek. ;P Ja to poproszę w pakiecie z sequelem oraz sequelem sequela i spin-offem. <3
Właśnie przeczytałam informację, że powstanie anime Uśmiech http://www.animenewsnetwork.com/news/201...iya/.85968
(14-03-2015, 09:23 PM)Narya napisał(a): Właśnie przeczytałam informację, że powstanie anime :) http://www.animenewsnetwork.com/news/201...iya/.85968

: OO To klawo! Martwiłem się, czy dobrze przeniosą kreskę pani Asumiko na ekran, ale jeśli będzie tak jak w promo to będzie git :D
I kolejny powód do szczęścia - anime zawsze oznacza wzrost popularności serii i więcej jest chętnych na mangę :D

(ps.: Hiroshi Kamiya, jaram sie)
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Ooo, zwiastun wygląda zacnie. W końcu jakaś ciekawa zapowiedź anime Uśmiech
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości