Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak, biorę w ciemno!
38.46%
5 38.46%
Pewnie się skuszę
23.08%
3 23.08%
Może kupię
0%
0 0%
Raczej nie
15.38%
2 15.38%
Kijem tego nie tknę!
23.08%
3 23.08%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

LN [Yuuki Kousaka, Midori Shena] Sweet Admiration
Żarówka 
[Obrazek: 9781569707326.jpg]

Gatunek : Dramat, Romans, Yaoi
Paperback, 250 pages
wydawca: Digital Manga Publishing
rok wydania: 2008

Opis (autorstwa Otai): Kiedy Katsuya był w postawówce zaprzyjaźnił się z chłopcem, który przyjechał tam na wakacje. Po chłopca zawsze przychodził starszy brat - Shio. Katsuyi, którego rodzice zawsze pracowali, Shio bardzo wtedy zaimponował. Po wielu latach Katsuya przeprowadził się do Tokio, by pracować w firmie założonej przez Shio... Niestety, okazuje się, że Shio tylko pomagał postawić firmę na nogi i nie pojawia się w niej bezpośrednio. Dodatkowo okazuje się, że firma nie zadbała o obiecane mieszkanie dla swojego pracownika! Mały plot twist i nasz bohater ląduję w mieszkaniu razem z Shio, który nie jest zachwycony sytuacją, bo ceni swoją prywatność.
Ode mnie (autorstwa Otai): Polecam w sumie. Pomimo nutki kompleksu młodszego brata i incestu, w nowelce jest kilka rzeczy, które nie są stereotypowe, ale nie chcę spoilerować. Historia jest naprawdę bardzo ciepła, dobrze się ją czyta i można polubić postacie.Trzeba poczekać dłużej na rozwój wydarzeń, zwłaszcza tych łóżkowych, ale to dla mnie jest na duży plus. Ogólnie 2 moja nowelka zachęciła mnie do ich czytania jeszcze bardziej.
Szkoda, że wszystko po angielsku w opisie :/, jak już się pisze posta to fajnie byłoby po polsku.

Czytałam w sumie kiedyś i nawet napisałam sobie krótką notatkę na bloga, więc po prostu przekopiuję o czym to jest i jaką mam na ten temat opinię:

Tytuł: Sweet Admiration/Amaiyakana Suuhai
Autor: Kousaka Yuuki
Rysownik: Shena Midori
Ilość stron nowelki: 250 w wydaniu angielskim (wyd.DMP)
Opis: Kiedy Katsuya był w postawówce zaprzyjaźnił się z chłopcem, który przyjechał tam na wakacje. Po chłopca zawsze przychodził starszy brat - Shio. Katsuyi, którego rodzice zawsze pracowali, Shio bardzo wtedy zaimponował. Po wielu latach Katsuya przeprowadził się do Tokio, by pracować w firmie założonej przez Shio... Niestety, okazuje się, że Shio tylko pomagał postawić firmę na nogi i nie pojawia się w niej bezpośrednio. Dodatkowo okazuje się, że firma nie zadbała o obiecane mieszkanie dla swojego pracownika! Mały plot twist i nasz bohater ląduję w mieszkaniu razem z Shio, który nie jest zachwycony sytuacją, bo ceni swoją prywatność.
Ode mnie: Polecam w sumie. Pomimo nutki kompleksu młodszego brata i incestu, w nowelce jest kilka rzeczy, które nie są stereotypowe, ale nie chcę spoilerować. Historia jest naprawdę bardzo ciepła, dobrze się ją czyta i można polubić postacie.Trzeba poczekać dłużej na rozwój wydarzeń, zwłaszcza tych łóżkowych, ale to dla mnie jest na duży plus. Ogólnie 2 moja nowelka zachęciła mnie do ich czytania jeszcze bardziej.
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
Niestety, zabrakło mi sił na tłumaczenie Smutny W związku z tym - dziękuję bardzo za uzupełnienie postu Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości