Ankieta: Czy ten tytuł cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
25.00%
1 25.00%
Pewnie kupię
25.00%
1 25.00%
Może się skuszę
50.00%
2 50.00%
Raczej nie
0%
0 0%
Kijem tego nie tknę!
0%
0 0%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[HA Il-Kwon] Annarasumanara
Muzyka 
[Obrazek: annarasumanara_zpsfzrwixmu.jpg]

wydawca: Naver
ilość tomów: 3
rok wydania: 2010
gatunek: dramat, psychologiczny, romans, szkolne życie, okruchy życia

Wydawca koreański, który specjalizuje się w webkomiksach, wypuścił swego czasu na rynek ten tytuł. Po złożeniu w tomy okazało się, że wyszło tego trzy sztuki. Przy czym tomy są opasłe, bo przekraczają (drugi i trzeci nawet bardzo znacznie) 200 stron.

Opis zaczerpnęłam z Tanuki:
Yoon Ah­‑ee jest bardzo niepozorną i skrytą dziewczyną, trzymającą się na dystans od reszty swojej klasy. [...] Ta sytuacja nie jest jednak winą jej charakteru, lecz bardzo trudnej sytuacji, z którą musi się mierzyć od kilku lat. Z powodu bankructwa firmy ojca i powstałych w rezultacie długów mieszka sama z młodszą siostrą w wynajmowanym domu. Poza uczęszczaniem do liceum musi więc pracować dorywczo, przez co nie ma czasu na nic poza nauką. To jednak nie wystarczy na wszystkie potrzeby obu dziewcząt i często brakuje im pieniędzy nawet na opłacenie rachunków i najbardziej potrzebne rzeczy. [...]

Niedaleko ich domu znajduje się niemal całkiem opuszczone wesołe miasteczko. Jego jedynym mieszkańcem, [...] jest młody magik urządzający przedstawienia dla dzieci. Nie bierze za to pieniędzy i nie wiadomo, z czego naprawdę się utrzymuje, co wzbudza różne podejrzenia wśród okolicznych mieszkańców. Jedna z plotek głosi, że jest on prawdziwym czarodziejem, zdolnym sprawić, by ludzie i przedmioty znikali bez śladu, rozmawiać ze zwierzętami i czynić inne nieprawdopodobne rzeczy. Większość osób uważa go jednak za niegroźnego dziwaka, który już dawno powinien trafić do ośrodka psychiatrycznego. Bez wątpienia jest jednak niezwykłą osobą, żyjącą w oderwaniu od społeczeństwa, codziennych problemów i odpowiedzialności.

Reszta recenzji tutaj:
http://manga.tanuki.pl/strony/manga/3662...ra/rec/600
Hmm, Lau, ten temat już raczej się pojawił:
http://www.kotori.pl/forum/showthread.php?tid=439
O, dzięki! Szukałam go po wynikach w wyszukiwarce i zdziwiłam się, że nie ma, więc wrzuciłam. Zapomniałam zajrzeć do Twojego spisu, gupia ja...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości