Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
42.11%
24 42.11%
Pewnie kupię.
15.79%
9 15.79%
Może się skuszę.
22.81%
13 22.81%
Raczej nie.
14.04%
8 14.04%
Kijem tego nie tknę!
5.26%
3 5.26%
Razem 57 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[YUKI Kaori] Shounen Zanzou
Kiedyś czytałam, faktycznie trzepie i to lepiej niż siara za pięć zyla. Kupiłabym bez zastanawiania.
Chcęęęęęęę to!

W sumie to wszystko od Kaori Yuki chcę xD
Przyjrzałam się nieco bliżej tej mandze i... nic Smutny Nie podobało mi się, a właściwie to bardziej mnie znudziło. Za dużo dramatu w dramacie Język Niestety, ale zmieniam zdanie. Nie kupiłabym.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Genialna manga, chetnie bym kupiła.
Miałam po tym deprechę, super mocną. Ale, cholera, przeczytałabym jeszcze raz tego mózgotrzepa, bo jest naprawdę dobry. Jestem na tak.
[Obrazek: Patalliro.jpg]
Patalliro! (opis animu)
Znalazłam pedalistyczną miłość mojego życia! Serce
[tylko czemu tak mało osób to zna ;-;]
Jedna z lepszych mang jakie czytałam. Lubię mroczne klimaty, ale nienawidzę melodramatów, a to jest rzecz odpowiednia dla tych, którzy nie lubią mieć nad głową łopaty z napisem "PŁACZ".
Jak wyżej - mózgotrzep. I to mózgotrzep od Kaori Yuki. W mojej 10 tytułów mang które chciałbym aby były wydane w Polsce.
A po polskim sukcesie Angel Sanctuary na pewno znajdą się kupcy (。・ω・。)ノ♡
Hmmm... trochę zastanawiałabym się nad jej kupnem *-*
Kupiłabym, nawet jeśli tylko dla pierwszej historii.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów yaoi.
Piękna grafika, fabuła zapadająca w pamięć. Jestem za.
Na swoim MALu mam zaznaczone, że przeczytałam i mi się podobało. Nawet nie wiem, kiedy to było, bo nic z tej mangi nie pamiętam... Może to i lepiej? Chętnie odświeżyłabym swoją pamięć i kupiłabym.
od kaori yuki to ja wszystko wezmę ♥
[Obrazek: tumblr_n00vqdSqra1s55lfeo1_500.gif]
Trochę dołująca pozycja. Rysunki tez niezbyt mnie nie przekonały. Mimo wszystko wolę raczej kolorowe historie o, że tak powiem "bezproblemowych" perypetiach. Mangę mimo wszystko polecam, może nie ze względu na kreskę ale fabułę Uśmiech
Tak i jeszcze raz tak! <3 Manga to zdecydowanie najlepszy one-shot BL, jaki powstał. Wydawnictwo takie jak Kotori wręcz POWINNO się o nią postarać.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości