[NAKAMURA Shungiku] Sekaiichi Hatsukoi
kupuję jak będzie, czyli tak
[Obrazek: tumblr_mis81r3bUR1rmpz1jo1_500.jpg]
Chętnie bym chapnęła w języku ojczystym Uśmiech Mam nadzieję, że kiedyś u nas rynek mang yaoi będzie tak rozbudowany jak w Niemczech Uśmiech
Hmm... Jestem jak najbardziej za wydaniem tej serii! Duży uśmiech Dlaczego? Powodów jest kilka.
Po pierwsze, charaktery postaci wydają mi się tutaj bardziej rozwinięte, niż w JR i kreska jest bądź co bądź lepsza. Poza tym, autorka wciąż "ewoluuje", że tak powiem - wystarczy porównać chociażby siódmy rozdział ósmego tonu z którymkolwiek rozdziałem z tomu pierwszego czy drugiego, a od razu zobaczy się różnicę!
Po drugie, fabuła jest ciekawsza. Znaczy się, pomijając cały ten seks, sposób w jaki Ritsu i inni dowiaduje się coraz to nowszych faktów na temat swoich partnerów i ich życia, a także to, jak wszyscy z tomiku no tomik uczą się kochać, jest moim zdaniem ciekawie rozbudowane Uśmiech
A po trzecie, jest to pozycja dość popularna, tzn. doczekała się ekranizacji (mierny jej fragment znaczy się, ale zawsze coś!), więc myślę, że o wiele prościej byłoby komuś po to sięgnąć, niż po mangę, o której nigdy nie słyszał, bo w internecie tak bardzo nie siedzi Język Choć to działa w obie strony.
Tak, ta manga ma niedociągnięcia. Nie zmienia to faktu, że dobrze się czyta i jest dobrym poprawiaczem humoru ^^
Zakochałem się w tym anime *.* ! Ta manga musi zostać wydana w Polsce Duży uśmiech
TRZY RAZY TAK.
Fatalna kreska + historia na poziomie nudy, epatującej z JR. Nie.
tak , tak, tak.......
SuBLime (wydawca anglojęzyczny) właśnie ogłosiło, że dostali licencje na ten tytuł. Może coś się zmieniło?
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
(01-07-2014, 06:14 AM)masza napisał(a): SuBLime (wydawca anglojęzyczny) właśnie ogłosiło, że dostali licencje na ten tytuł. Może coś się zmieniło?

Dzięki za info, przyciśniemy Japończyków.
(01-07-2014, 11:54 AM)Beata napisał(a):
(01-07-2014, 06:14 AM)masza napisał(a): SuBLime (wydawca anglojęzyczny) właśnie ogłosiło, że dostali licencje na ten tytuł. Może coś się zmieniło?

Dzięki za info, przyciśniemy Japończyków.

Może spróbujecie zawalczyć w takim razie o Junjou? Oczko Osobiście wolę Sekaiichi, ale w ten sposób miałabym i jedno, i drugie na półce w znanych mi językach. Oczko
Matko w końcu coś się ruszyło! Kotori trzymam kciuki, mocno trzymam, że Wam się uda! Jak wydacie SH to będę wyć ze szczęścia cały tydzień, a jeszcze jakby się udało i SH i JR, to chyba umręDuży uśmiech
(01-07-2014, 12:53 PM)Sally Czarownica napisał(a): Matko w końcu coś się ruszyło! Kotori trzymam kciuki, mocno trzymam, że Wam się uda! Jak wydacie SH to będę wyć ze szczęścia cały tydzień, a jeszcze jakby się udało i SH i JR, to chyba umręDuży uśmiech

Nie umieraj! Jeszcze Finder musi być, dopiero wtedy będzie można umierać!
(01-07-2014, 01:01 PM)martu napisał(a):
(01-07-2014, 12:53 PM)Sally Czarownica napisał(a): Matko w końcu coś się ruszyło! Kotori trzymam kciuki, mocno trzymam, że Wam się uda! Jak wydacie SH to będę wyć ze szczęścia cały tydzień, a jeszcze jakby się udało i SH i JR, to chyba umręDuży uśmiech

Nie umieraj! Jeszcze Finder musi być, dopiero wtedy będzie można umierać!

Masz racjęDuży uśmiech w sumie to mam jeszcze kilka mangowych marzeń, więc żyć trzebaDuży uśmiech co nie zmienia faktu, że jeśli udałoby się wydać SH, to nie wiem...moja euforia nie znałaby granicDuży uśmiech
WUT? Hejt straszny na japończyków, jeśli amerykańcom dają licencje a nam wciskają kit, że jest "konflikt" między wydawcą a autorką.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
(01-07-2014, 09:19 PM)Maru napisał(a): WUT? Hejt straszny na japończyków, jeśli amerykańcom dają licencje a nam wciskają kit, że jest "konflikt" między wydawcą a autorką.

Nie do końca - oni też się strasznie długo z tym wozili i wielokrotnie pisali (bo wściekłe baby męczyły ich jak należy Duży uśmiech), że Japończycy im nie chcą dać licencji "z pewnych powodów". Wydaje mi się, że po prostu albo wydawca ułożył się z autorką, albo uznał, że jednak się opłaca mimo wszystko.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości