[NAKAMURA Shungiku] Sekaiichi Hatsukoi
Jestem za /
Z Junjou Romantica i Sekaiichi Hatsukoi już prędzej wybrałabym to drugie. Bardziej mnie ciekawią miłosne perypetie Ritsu i Masamune Uśmiech W JR nie ma już tego "czegoś", poza tym SH jest krótsze ^^
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
jestem za. Ritsu i Masamune <3
<3 why not? ^^
[Obrazek: 1y9tw0.png]
Anime było świetne, mange kupiłabym w ciemno Duży uśmiech
Kupiłabym na 100! Duży uśmiech
TAK. 100% TAK. Szczególnie, że manga jest o niebo lepsza od anime.
[Obrazek: tumblr_m6xnnftjpJ1qgrrfno1_400.jpg]
Z ogromna chęcią bym to kupiła Duży uśmiech
Jestem na Tak :3
[Obrazek: akemisan333.jpg]
Jestem za! chciałabym przeczytać . Proszę was wydajcie ją !hehe
Aa... Kotori na swojej stronie na FB zrobiło ankietę Sekaiichi Hatsukoi/Junjou Romantica ! Duży uśmiech
Kto za sekaiichi, głosować !! hehe
W zeszły weekend zrobiłam sobie powtórkę z anime Sekaiichi. Po dwóch sezonach mam poważny niedosyt, zwłaszcza, że animiec został okrojony z wiadomych scen Oczko Strasznie się zajarałam tym tytułem. Mam cichą nadzieje, że nawet jeśli nie wygra w ankiecie to i tak postaracie się o licencję na mangę ^^
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
podobnie jak w przypadku JR, pozycja obowiązkowa! Serce
Haha mój pierwszy tytuł z tego gatunku. W anime się po prostu zakochałam, manga też dobra i baaardzo bym chciała żeby wydano wersję pl Duży uśmiech
Jestem na tak Duży uśmiech . Ta manga działa na mnie jakoś tak... uspokajająco xD (w szkole mowiłam sobie: "Wytrzymaj... wieczorem będziesz czytać Sekaiichi Hatsukoi" xd .
Jak napisałam w poście obok, SH podoba mi się jeszcze bardziej niż JR. Pozycja warta wydania (i kupienia), zdecydowanie.
Czasami myślę sobie, że delikwenci to ludzie, którzy wciąż wierzą, że wszystko wróci do normy, jeśli nadadzą sygnał S.O.S. Ja jednak nie mam już do tego chęci... - Takano Masamune, "Sekai-ichi Hatsukoi"

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości