Ankieta: Czy ten tytuł cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
8.33%
1 8.33%
Pewnie kupię
16.67%
2 16.67%
Może się skuszę
25.00%
3 25.00%
Raczej nie
41.67%
5 41.67%
Kijem tego nie tknę!
8.33%
1 8.33%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[RINNO Miki] Jikan Akima Jinbutsu
[Obrazek: i206202.png]

Gatunek: yaoi, dramat, thriller
Autor: Miki Rinno
Liczba tomów: 1
Status: zakończony
Oryginalny wydawca: Ichijinsha
Alternatywna nazwa: 时间·空间·人物, 時間・空間・人物, Jikan Kuukan Jinbutsu, Time, Space and Man

Krótki opis: Jikan Akima Jinbutsu jest zbiorem 4 krótkich opowiadań.

1: Takashi jest świadkiem morderstwa swojej dziewczyny. Postanawia zemścić się na mordercu. Dlaczego więc pozwala mu u siebie mieszkać?

2: Lekarz Soichi opiekuje się pacjentem z zanikiem pamięci. Lecz jak wygląda naprawdę ich relacja?

3: Takashi chce napisać książkę fantasy. Gdy do sąsiedniego mieszkania wprowadza się nowy lokator, jego życie się zmieni nieodwrotnie.

Moja opinia: Opowiadania są niezwykle dramatyczne i zmuszają do myślenia.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Pamiętam, że kiedyś to czytałem i moimi wrażeniami po lekturze były głównie niepokój i konsternacja. Po szybkim przejrzeniu i przypomnieniu sobie fabuły, powiem tak:
1.Ogromnym minusem jest kreska. Dziwna, kanciasta, po prostu brzydka i kompletnie nie pasująca do klimatu
2. Pierwszy rozdział był dość przewidywalny, ale pomysł nawet mi się podobał, tylko z wykonaniem gorzej.
3. Drugi to zdecydowanie mój faworyt. Mam już taki staż w czytaniu wszystkiego co mi wpadnie w ręce, że naprawdę lubię, kiedy autorowi uda się mnie zaskoczyć.
4. Trzeci był jakiś taki dziwny. Ani mnie nie poruszył, ani nie zanudził na śmierć. Takie sobie coś, co się raz przeczyta i zapomina.
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Jest jeszcze czwarta historia, której opisu jednak nie mogłam znaleść.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości