[NAKAMURA Shungiku] Junjou Romantica
[Obrazek: 6259837564aa951225a2d4-610338-wm.jpg]

- Shungiku Nakamura
- 18 +
- Pure Romance
- Kadokawa Shoten
- http://myanimelist.net/manga/765/Junjou_Romantica
Wzięłam się za mangę oczywiście po obejrzeniu anime ^^ Mam oryginalne dwa japońskie tomiki w domu, być może kreska na początku troszkę razi, ale można się szybko przyzwyczaić ;D Manga po polsku byłaby marzeniem *.*
Autor oryginalnego posta: misaki
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Jestem za. Tylko mam nadzieję, że nie rozwlecze się ten tytuł niemiłosiernie.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Również jestem za *-*
[Obrazek: tumblr_mdobi0ZSH11rc9pmuo1_500.gif]
no włacha że za
[Obrazek: tumblr_n00vqdSqra1s55lfeo1_500.gif]
Jestem na tak, straszny tasiemiec ale oczywiscie na tak :3
Kocham Hirokiego bo uwielbiam takich typów ^^
Pozatym to już klasyk więc w sumie powinno stać na półce nie? :3
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
W sumie nie czytałam mangi, zaczęłam anime dawno, dawno temu i... poległam jakoś w połowie. Teraz przymierzam się do drugiego podejścia.
Fajnie byłoby, gdyby zostało wydane w Polsce, ale raczej bym nie kupiła. Prędzej liczyłabym na znajomych i pożyczanie od nich.
JR ma wielką półę w moim sercu. Jeśli Bóg da, i partia pozwoli... zobaczymy po jesiennych targach w Niemczech.
Również jestem za. Miłoby było, gdyby JR zagościło na mojej półce.
[Obrazek: 001.jpg]
Jestem całkowicie za. ^^
JR ma szczególne miejsce w moim serduszku. <3 W końcu pierwsze yaoi jakie oglądałam/czytałam. I to jeszcze w wyniku nieporozumienia, bo myślałam, że Misaki to baba. X D Nawet nie wiecie jaka byłam zdziwiona, i dopiero brat uświadomił mnie, że istnieje coś takiego jak "yaoi". x"D
Stare, dobre czasy. |3
Moje ukochane anime, nawet kreska mnie już nie razi...biorę nawet jeśli wyjdzie 50 tomów co tam..
Czekam z Usamim aż Misaki przejmie inicjatywęDuży uśmiech
ja też jestem na tak Duży uśmiech ale strasznie długa ta manga jest -.- . ale co tam. ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Jestem na tak, bardzo lubię anime na podstawie tej mangi, chociaż ma jedną poważną wadę o nazwie Misaki. Koleś mnie strasznie wkurza, taka d*pa wołowa.Szczęśliwy Z ukesów to chyba najbardziej polubiłam terrorystę, zwłaszcza jak w ostatnim odcinku pierwszej serii bolał go tyłek.Uśmiech
Cater - Number 4 from Class Zero
Tak Takk
Ech... Haruka i Junjou to długa, dramatyczna i bolesna historia...
Ta seria ma paskudną kreskę. Twarze jak trumny. Ciała nieproporcjonalne, nawet jak na mangę. Z reguły za dużo rastrów. Po drugie, wlecze się że nie wiem. Po trzecie, mam hejta na Shungiku Nakamurę, bo to bardzo niesprawiedliwe, że jej mangi są ekranizowane, podczas gdy wiele lepszych yaoi traktowanych jest po macoszemu...
ALE!
Kocham Terrorystów. No kurde, co ja na to poradzę... Egoistów też kocham. Tsundere-uke i wanko-seme to takie świetne połączenie! Hiroki jest przeuroczy, a Nowaki to facet idealny... Romantycy mnie irytują, ale jakoś jestem w stanie ich przeboleć.
I co ja mam zrobić? Jaką podjąć decyzję? Walczę ze sobą D:
Suma summarum pewnie bym kupiła, chociaż miałabym potem kaca moralnego.
Przy całym moim sentymencie do serii anime i mojego uwielbienia dla Misakiego i Usagiego, to jednak nie zdecydowałabym się na zakup. Za dużo tomów, a historia przestaje być ciekawa tak jak na początku. Oczywiście, za wydaniem jestem, ale może w późniejszym okresie. Teraz postawiłabym jednak na krótsze serie.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości