Ankieta: Czy ten tytuł cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
7.69%
1 7.69%
Pewnie kupię
0%
0 0%
Może się skuszę
30.77%
4 30.77%
Raczej nie
30.77%
4 30.77%
Kijem tego nie tknę!
30.77%
4 30.77%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Sion] Goulart Knights
[Obrazek: 38457.jpg]

Tomy: 3 (zakończona)
Wydawca:Ichijinsha
Author(s)
MIYAJIMA Takumi
Artist(s)
Sion
Anime: Ova
Tematyka:Akcja, Militaria, Walki, Super Moce, Komedia

Opis:
Wybaczcie że taki ogólnikowy ale ja to z tłumacza poprawiam >.<
Monsalvat pogrążone jest w wojnie z piekielnymi istotami zsyłanymi przez Władcę. Goulart Knights to oddział młodych rycerzy władających Świętą Bronią. Uczęszczają do szkoły "Goulart Knight" stworzonej przez Chirona, by uczyć korzystania z "kielicha" do walki z Władcą. To placówka, gdzie istnieje zasada "kto silniejszy".
Czy w tym pełnym okrucieństwa i potworności świecie znajdzie się miejsce na przyjaźń i zaufanie?
Historia opiera się na histori 4 chłopaków Ubitera, Regulusa, Nila, Hokuta .

Manga trochę nie znana, jednak według mnie warta polecenia! Z pewnością fani serii by się ucieszyli mając polskie wydanie na półkach. Kupiłam tomy z Japonii i seria strasznie mnie wciągnęła, a koniec był wzruszający, wręcz się popłakałam. Kreska też bardzo miła dla oka. Wiem, że opis pewnie nie wciąga, ale fabuła jest super Uśmiech i w pewnych momentach wręcz jesteś ciekawy co dalej? Dla jasności, nie jest to żadne yaoi ani shounen-ai (nie wiem czy tak się pisze)! Każdy z moich znajomych stwierdził nawet po obejrzeniu OVA, że jakby tomiki były po polsku, toby kupili. Tak więc myślę, że seria warta wydania. Byłabym przeszczęśliwa, widząc tomiki Goulart Knigth na swojej półce. Uśmiech Czasem jak sobie to znów czytam, to aż szkoda, że tylko 3 tomy.
Cytat: Historia opiera się na walce 4 chłopaków
Zaraz, to to na środku nie jest dziewczyną? O.o
Nawet na artach biega w spódnicy, z tego co widziałam.
Z opisu ten tytuł nie brzmi jak coś, co by mnie zainteresowało. Taki kolejny shounen dla dziewczyn ze stadkiem ładnych bishów. Nie, raczej podziękuję.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
A tyle razy proszę. Tyle razy proszę, żeby czytać wątek z technicznymi uwagami do tworzenia wątków w tym dziale, jak się chce wstawić propozycję.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości