Ankieta: Czy ten tytuł cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
19.05%
4 19.05%
Pewnie kupię
9.52%
2 9.52%
Może się skuszę
4.76%
1 4.76%
Raczej nie
28.57%
6 28.57%
Kijem tego nie tknę!
38.10%
8 38.10%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Ichirou Sakaki/NamanikuATK] Hitsugi no Chaika
[Obrazek: coverImag_wrewehx.png]
Light novel

Tytuł: Hitsugi no Chaika (棺姫のチャイカ) / eng. Chaika the Coffin Princess
Autor: Ichirou Sakaki; Ilustracje: NamanikuATK
Gatunek: fantasy, akcja, przygoda, romans
Liczba tomów: 9+ (nie wiem ile dokładnie) trwający
Oryginalny wydawca: Fujimi
Opis:
Chaika jest dziewczyną o białych włosach, która nosi na plecach trumnę. Pewnego dnia natyka się na nią Tooru, chłopak będący "saboteur" (dywersant?), czyli mający specjalne zdolności bojowe. Niestety wojna się już dawno skończyła, a zły imperator Gaz został zamordowany, więc Tooru i jego przybrana siostra Akari nie mają pracy.
Zatrudnia ich Chaika, która zbiera części zwłok swojego ojca, aby zrobić mu porządny pogrzeb.
Tu zaczyna się początek wielkiej przygody, walk z potworami, magami, smokami, innymi "Chaikami" i dążenie do rozwiązania wielkiej tajemnicy imperatora.

Fantasy w świetnym wydaniu, ciekawa historia, wielu bohaterów i genialne wątki komediowe.

(((Na górze, na okładce zobaczyć możecie główną bohaterkę - Chaikę Trabant (ubrana na biało) i czerwoną Chaikę Bogdan (swoją drogą w książkach jest milion zabawnych nazwisk/imion od Gaza zaczynając, na Gilette kończąc).)))
opis mnie zaciekawił, skusiłabym się na kupno :3
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Oh... jakoś nie widać tu "nie-yaojcowych" propozycji za bardzo, może zły temat wybrałam albo coś? ;---; Bo jakoś ocena jednego, biednego fantasy wśród stosu yaoi wydaje mi się no... nieadekwatna XD
Dawaj, wrzucaj propozycje nie-yaoicowe.
Tu większość bywalców jest yaoi, stąd propozycje niemal wyłącznie yaoi. Ale propozycje kierowane do innego odbiorcy też są mile widziane, choćby i z tego powodu, że czasem chcielibyśmy wydać coś spoza yaoi.
(13-01-2015, 09:04 PM)Nikorin napisał(a): Oh... jakoś nie widać tu "nie-yaojcowych" propozycji za bardzo, może zły temat wybrałam albo coś? ;---; Bo jakoś ocena jednego, biednego fantasy wśród stosu yaoi wydaje mi się no... nieadekwatna XD

Jeśli Ci to pomoże, to mogę w spisie propozycji jak będę miała czas oddzielić mangowe BL od nie-BL. I tak się zastanawiałam, czy by tego nie zrobić (+ może oddzielnie LNki?).

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości