Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
14.29%
3 14.29%
Pewnie kupię.
4.76%
1 4.76%
Może się skuszę.
4.76%
1 4.76%
Raczej nie.
28.57%
6 28.57%
Kijem tego nie tknę!
47.62%
10 47.62%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[ChiNoMiko/Xian-Nu/Migoto Sen Chu] Amour Sucré
Gatunek/kategoria: Shoujo, romans, komedia, szkolne życie
Autor: Twórca: ChiNoMiko, Scenariusz: Migoto Sen Chu, Rysunki: Xian-Nu
Liczba tomów: 5
Alternatywna nazwa: -
Oryginalny wydawca: Akileos
Status: Zakończone
Opis:
Akcja skupia się na głównej bohaterce - Lynn, oraz chłopcach z gry. Przez karty komiksu przetoczy się również brygada Amber, Klementyna oraz większość postaci znanych z gry i m.in. nowy chłopak o imieniu Wiktor .
Historia opowiada o tym, że Lynn chce zorganizować swoje przyjęcie urodzinowe, ale "zła ciotka" (czyżby Titi?) zabrania jej organizacji imprezy.
Zdemotywowana do szpiku kości dziewczyna jednak nie daje za wygraną i przy pomocy swoich zalotników odzyskuje chęci i postanawia urządzić imprezę. Natomiast tajemniczy SMS doprowadzi ją do swojego księcia z bajki: Lysandra, Nataniela lub Kastiela. (opis 1 tomu ze strony http://pl.slodkiflirt.wikia.com/)
Moja opinia: Jest to dość ciekawa pozycja gdyż pierwszy raz spotkałam się z komiksem gdzie niektóre decyzje podejmujemy sami i ma to niejaki wpływ na dalszą akcję. Ktoś kojarzy? Pewnie przez popularną grę jaką jest Słodki Flirt. Historia dość typowa jednak jest bliska mojemu sercu na tyle, by napisać tutaj ten post.

Załączone pliki Miniatury

Grałem w SF przez długi czas i w efekcie nabawiłem się traumy. Jeśli bohaterka jest tak samo durna jak w grze, to ja podziękuję.
(a durna jest do tego stopnia, że powstał fanklub jej głupoty...)
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości