Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
18.75%
3 18.75%
Pewnie kupię.
18.75%
3 18.75%
Może się skuszę.
31.25%
5 31.25%
Raczej nie.
25.00%
4 25.00%
Kijem tego nie tknę!
6.25%
1 6.25%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Mamahara Ellie] DEEP BLACK
[Obrazek: 5+(1).jpg]
Tytuł: Deep Black
Autorka: Mamahara Ellie
Gatunki (główniejsze): akcja, tajemnica, shounen ai, superbohaterowie
Ilość tomów: 1
Opis: Deep Black to zamaskowany bohater na motorze, próbujący obecnie rozwiązać tajemnice trwających kradzieży 7 obrazów. W całość wmieszana jest organizacja, która bez skrępowania idzie do celu po trupach i bardzo lubi podkładać bomby. DB ma okazję zmierzyć się twarzą w twarz z jednym ze złodziei - Ghostem. Ten jednak ucieka...
Wydawnictwo: Tokuma Shoten
Ode mnie: Deep Black to bohater bardzo mocno inspirowany Batmanem, czego autorka zupełnie nie ukrywa w swojej przemowie - i design i poniekąd historia bohatera jest podobna, ale też pozmieniane jest na tyle, że nie można o tej mandze mówić jak o doujinie Batmana. Ale to chyba sprawia, że ta historia jest takim "guilty pleasure" - że mamy tu Batmana AU, ale to zupełnie nie przeszkadzało mi w czytaniu historii. Nie przeszkadzało mi też, że od początku wiemy kim jest Deep Black, a kim Ghost. Trochę za mało rozwinięte wątki, tylko zaakcentowane, trudno, ale i tak mi się podobało + dla mnie kreska Mamahary jest w sumie przyjemna.
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
Ojej, cudnie wygląda Uśmiech BL o superbohaterach, no po prostu muszę to mieć. Autorkę lubię, więc jestem totalnie na tak.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości