Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
16.67%
4 16.67%
Pewnie kupię.
8.33%
2 8.33%
Może się skuszę.
25.00%
6 25.00%
Raczej nie.
33.33%
8 33.33%
Kijem tego nie tknę!
16.67%
4 16.67%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Moto Haruhira] Mazu wa, Hitokuchi
Mam jakieś gotowce pisane na inną okazję, więc pomyślałam, że powklejam, skoro jestem już na forum Język Zdaję sobie sprawę, że nie wszystko ma realną szansę wyjścia, ale z drugiej strony to może kiedyś ktoś będzie chciał taki temat założyć, to po co ma się męczyć jak mam gotowce XD

[Obrazek: dmazu001_000.jpg]

Tytuł: Mazu wa, Hitokuchi
Autorka: Moto Haruhira
Gatunki (główniejsze): okruchy życia, supernatural, yaoi
Ilość tomów: 1
Wydawca: Core Magazine
Opis: Oda i Hasegaa to przyjaciele z dzieciństwa związani wyjątkowym sekretem: Oda należy do 3 generacji rodziny prowadzącej hodowlę LATAJĄCYCH ŚWIŃ. Kiedy upierdliwy reporter zaczyna węszyć w pobliżu ta dwójka musi połączyć siły (i przy okazji zbliżyć się do siebie), by chronić sekret latających świń i wieprzowiny przynoszącej szczęście.
Ode mnie: Ja nie wiem co ja mam napisać, skoro ten opis przemawia sam za siebie. Ale mogę wam napisać, że jest kilka historii rodzinnych/pobocznych, zamieszanych w sprawy latających świnek, dlatego jest dużo "okruchów życia", a uczucia naszych bohaterów rozwijają się w ich tle i to jest nawet fajne, bo nie można znudzić się wątkiem.
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
To było dziwneeeeeeeeee, ale nie takie złe. Chociaż pieniędzy bym pewnie nie wydał, prędzej od kogoś pożyczył tomik żeby przyjrzeć się polskiemu tłumaczeniu. No takie coś śmiesznego i niewymagającego myślenia na jeden raz.
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Mnie to tak wynudziło, że nawet nie doczytałam do końca. Może i fabuła jest dość nietypowa, ale bohaterowie i ich życie są nudni. Nie, nie kupiłabym.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Nie urzeklo mnie i doczytalam tylko dlatego, że nie lubie przerywać. Nie kupiłam.
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Spodziewałam się trochę więcej po tym tytule, jak wchodziły pierwsze rozdziały. Lektura na jeden raz, chociaż niewątpliwie urocza Uśmiech
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Latające świnie?
Raczej podziękuję.
wydamy to? yeah, when pigs fly. *badum tsss*
(11-11-2014, 08:27 PM)Ika napisał(a): wydamy to? yeah, when pigs fly. *badum tsss*

Suchmistrz Język

A tak serio, to jest według mnie mnóstwo innych interesujących tytułów do wydania. Te świnki do mnie nie przemawiają. Nie mam nic przeciwko absurdowi, ale po przeczytaniu opisu od razu odrzuciło mnie pięć metrów w tył. Okruchy życia - uwielbiam. Supernatural - znoszę. Yaoi - tylko wtedy, gdy ma dobrą, rozbudowaną fabułę. Ten tytuł nie wydaje się grzeszyć jakąś akcją. Sama zaczęłam nazywać go ,,mózgotrzepem", o którym zapomnę w chwili, gdy skończę go czytać.
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę opowiadań, to zapraszam do mnie: http://nie-tylko-yaoi-czlowiek-zyje.blogspot.com Uśmiech
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę recenzji, to zapraszam tutaj: http://nie-tylko-mangami-czlowiek-zyje.blogspot.com
Da fak? xD
Nie znam tytulu. Musze sie zapoznać
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Cóż za cudowny absurd, chyba mam lekturę na wieczór.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości