Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
43.48%
20 43.48%
Pewnie kupię.
23.91%
11 23.91%
Może się skuszę.
15.22%
7 15.22%
Raczej nie.
10.87%
5 10.87%
Kijem tego nie tknę!
6.52%
3 6.52%
Razem 46 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[ICHIKAWA Kei] Slow Starter
[Obrazek: cover.jpg?1371525503]

Gatunek/Kategoria: shounen ai, komedia, dramat, romans, szkolne życie, okruchy życia, sport
Autor: Ichikawa Kei
Liczba tomów: 1
Alternatywna nazwa: スロースターター; 清×伊野爱情系列
Oryginalny wydawca: Libre Shuppan

Opis: Kiyo i Ino chodzą do różnych szkół, ale jeżdżą codziennie tym samym pociągiem. Z biegiem czasu zaczynają być świadomi obecności tego drugiego, chociaż nigdy ze sobą nie rozmawiają. Ten stan rzeczy zmienia się, gdy Kiyo przesypia swój przystanek i zostaje obudzony przez Ino. Od tego czasu zaczynają ze sobą rozmawiać i stają się całkiem dobrymi przyjaciółmi... [opis przetłumaczony z Baki]
Moja opinia: Kolejna dobra jednotomówka od Ichikawy Kei. Jest spokojnie, jest zwięźle, jest sympatycznie, czego można chcieć więcej? Zresztą autorka bardzo dobrze sobie radzi z takimi spokojnymi historiami, jak dla mnie idealnie trafia z tempem wydarzeń i nic specjalnie nie wydaje się na siłę robione.
Kolejne TAK dla pani Ichikawy. Sympatyczna historia, kreska, którą lubię i bohaterowie, którym ciężko coś zarzucić. Więcej mi nie trzeba. No, może więcej tomów. Uśmiech
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
To jest tak milutkie i spokojne, a zarazem ludzkie i niecukierkowe, że aż czuje się takie ciepło na serduchu :D wielkie tak dla licealistów którzy nie wskakują sobie od razu do łóżka, ale też nie są cnotkami-niewydymkami :>
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Taka ciepła, przyjemna i lekka historia. Jak najbardziej na tak Uśmiech
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
To jest manga typowo pode mnie - są BLe, które mogę przeczytać raz dla przyjemności, ale nie chciałabym ich mieć na półce, ale tutaj chętnie bym kupiła, bo lubię od czasu do czasu wracać do tej historii.
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
Ogromne tak dla tego tytułu!!, oczywiście wraz z drugim tomikiem Slow Days Uśmiech
Bardzo chętnie nabyłabym ten tytuł. To jest coś więcej niż yaoi/bl/shonen ai. To jest literatura LGBT w formie komiksu. Taka historia z życia Uśmiech
Tęcza 
Jestem oczarowana tą mangą! Z przyjemnością kupiłabym obydwa tomy Serce
Dango ogłosiło, że wyda to w przyszłym roku.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości