Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
36.73%
18 36.73%
Pewnie kupię.
14.29%
7 14.29%
Może się skuszę.
24.49%
12 24.49%
Raczej nie.
18.37%
9 18.37%
Kijem tego nie tknę!
6.12%
3 6.12%
Razem 49 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[SUGIURA Shiho] Koori no Mamono no Monogatari
[Obrazek: 136026.jpg]

Tytuł alternatywny: Ice-Cold Demon's Tale
Liczba tomów 24, zakończona
Wydawca: Tousuisha
Opis: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=1616
Moja opinia: Jedna z najpierwszych mang jakie czytałam. I jest tak cudowna, ciepła i porywająca, a demony są takie przytulaśne i Rapunzel's Side Story rozbraja i ja tę mangę bardzo chce. Plus za status "zakończona" ostatnie pare tomów dorwałam tylko po chińsku więc nie powiem jak się to pod koniec czyta. Nie omieszkałam za to wydać na artbook.

Autor oryginalnego posta: nie wiem T_T
Opis II: "...W jaskini żyje Lodowy Demon bez krwi czy łez. Każdy kto tam wejdzie, nie wróci już do domu...". Taką historią matki straszą dzieci na dobranoc, by były grzeczne. Ale czy ta opowieść jest prawdziwa? Młody chłopak - Ishuca - postanowił się o tym przekonać na własnej skórze. Po dotarciu do legendarnej jaskini okazało się, że ów demon żyje i trzyma się całkiem nieźle, pomijając fakt, że jest przykuty lodem do skały. Blood, czyli tytułowy Lodowy Demon, zabija ludzi, aby ci w chwili śmierci wypłakali dla niego "Łzawy Klejnot", który spełni jego życzenie. Jest ono więcej niż oczywiste: chce wydostać się z lodowego więzienia. Ishuca cierpi na poważną wadę serca, która nie jest uleczalna. Blood przekonuje się, że ten nie wypłacze mu pożądanego klejnotu i uwalnia go (głupota Ishuci także zniechęca go do jego zjedzenia). Kiedy jednak mówi: "Blood, jeśli umrę, zjedź mnie.", po czym umiera na jego oczach, zdarza się cud...
Moja ocena: Dam się pociąć za ten tytuł, dlaczego? Bo: demony, bishe, humor, demony, bishe, wieczny banan na ustach, ślinotoki, krwotoki (w paru miejscach), demony...
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Koori jest jedna z tych długich serii w których niby nic się takiego nie dzieje, ale czyta się ja z zapartym tchem ^^
Kocham <3
Podpieram!
Przesliczna kreska O.O
Co prawda jak widze ilosc tomów to coś mnie w środku trzepie ale i tak uważam, ze skłonna bym była sie zapomnać.
No i przeczytałam "demon" Duży uśmiech <3
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Shao - Blood miewa długie włosy >D
Ja myślę, że Shao by się Kaizer spodobał xD

Tu Blood w długich włosach a Kaizera wrzucę jutro xD
[Obrazek: bloodp.jpg]
(22-05-2012, 11:49 PM)Rinelin napisał(a): Tu Blood w długich włosach

Mocny argument, nieprawdaż? XD

A Wild? Dlaczego nie Wild? Duży uśmiech

[Obrazek: mamono-8.jpg]
[Obrazek: koori292wb.gif]
O szlag O.O
Przekonałyście mnie Duży uśmiech
Podobają mi się WSZYSCY na tych picach ;x *A*

i chce jeszcze tego Kaizera zobaczyć ;x <3
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Jedna z moich ulubionych mang.
Wydałabym na nią ostatnie pieniądze.
Fantastyka, demony : uwielbiam.
Ilość tomów mnie nie przeraża (już nie Uśmiech) ...
[Obrazek: ert_po_deszczu.gif]
I tak najlepszy widok to był Blood jako Roszpunka ^^ Piękne
To jedna z moich ulubionych mang mimo, że jest klasyfikowana jako shounen-ai to i tak bym kupiła Zawstydzony jeżeli więcej chętnych się znajdzie to dobrze bo kawałek niezłej przygodówki Szczęśliwy
[Obrazek: PalmtopTiger.png]
jestem na tak Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Mru, wspaniała manga. <3
Z chęcią bym kupiła. *^*
[Obrazek: 2czbvac.jpg]
Jedna z moich ukochanych mang. Gdybym miała kupować jedną mangę wybrałabym tą. Ale chodzę do pracy więc mogę kupowac wszystkie ^_^ które mi się spodobają Duży uśmiech
O tak, manga cudowna, ale znów posmędzę o ilości tomów. Wydanie zbiorcze chętnie, ale na upartego normalne, 24-tomowe, też bym pewnie kupiła.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości