Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
57.14%
20 57.14%
Pewnie kupię.
17.14%
6 17.14%
Może się skuszę.
17.14%
6 17.14%
Raczej nie.
2.86%
1 2.86%
Kijem tego nie tknę!
5.71%
2 5.71%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[KASHIMA Chiaki] Akihabara Fall in Love
[Obrazek: 136605.jpg]

- gatunek/kategoria: komedia, yaoi
- autor: KASHIMA Chiaki
- liczba tomów: 1
- alternatywna nazwa: brak
- oryginalny wydawca: Houbunsha
- opis: https://www.mangaupdates.com/series.html?id=108078

Pewnego wieczoru Hasegawa wracając do domu, decyduje się pomóc napadniętemu mężczyźnie. Niestety w rezultacie sam dostaje łomot i żegna się z zawartością portfela. Ofiara napadu, Akiba, w ramach podziękowań zabiera swojego „wybawcę” do domu. Po przebudzeniu z drzemki, Hasagawa lekko zdezorientowany, staje się świadkiem dość kompromitującej sceny i to między dwoma facetami. Czyżby geje? Spanikowany Hasagawa, nie czekając na ciąg dalszy, ucieka. Następnego dnia znowu spotyka Akibe, który próbując wyjaśnić poprzednie zajście, wspomina, że zaszło nieporozumienie a facet z którym go widział to tak naprawdę jego brat! Nie dość, że geje to jeszcze incest?? Czy to nie za dużo jak na jednego Hasegawe? Jest jeszcze cała sprawa/otoczka z otaku, ale to byłoby za dużo opisywania Język Seria dziwacznych i zabawnych sytuacji prowadzących wprost do zakochania. No bo sami powiedzcie, czyż uśmiech Akiby nie jest nadzwyczaj uroczy?

- opinia: Znam tylko pierwszy rozdział, ale jest on dość zachęcający. Po świetnym Hana to Usagi, autorka ta ma u mnie bardzo duży kredyt zaufania.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Nie znam, ale w sumie autorka mnie przekonuje Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
Jeszcze tego nie znam (właśnie się pobiera), ale mangaczka ma u mnie duży kredyt zaufania, więc jestem za. Uśmiech
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Nie znam jeszcze tego tytuły, ale opis kusi Duży uśmiech Jestem na tak
[Obrazek: pHdqMJC.png]
Ładna kreska i fajna historia, jak najbardziej tak.
[Obrazek: tumblr_nd76lty1Bi1rkf2alo1_500.png]

Funashi Yukio Okumura. Pewnie bym kupił dla tego jednego kadru, bo reszta taka sobie. Za słodkie to trochę jak dla mnie, no i nie lubię słodziachnych bezbronnych ukesiów.
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości