Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
28.13%
9 28.13%
Pewnie kupię.
25.00%
8 25.00%
Może się skuszę.
6.25%
2 6.25%
Raczej nie.
31.25%
10 31.25%
Kijem tego nie tknę!
9.38%
3 9.38%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[ABE Miyuki] Komatta Toki ni wa Hoshi ni Kike!
[Obrazek: Komatta.Toki.ni.Wa.Hoshi.ni.Kike!.489842.jpg]

Autor: ABE Miyuki
Liczba Tomów: 26
Gatunek: Shounen Ai szkolne dramat
Status oryginału: Zakończona
Streszczenie: Fujishima Takara po śmierci babci przenosi się do dormitorium swojej nowej szkoły i już pierwszego dnia wpada w kłopoty. Przy odbiorze kluczy do pokoju okazuje się, że będzie dzielił pokój z Hosaką Kiyomine tym samym przez którego na rozpoczęciu miał kłopoty. Pierwsze darcie kotów z racji wielkiej różnicy w wyglądzie szybko owocuje wzajemną przyjaźnią ponieważ w gruncie rzeczy główni bohaterowie są tacy sami.
Moje zdanie: Seria bardzo ciepła i zabawna bohaterowie bardzo różnorodni i wiele wątków Takara I Kiyomine mimo zewnętrznych różnic okazują się bratnimi duszami. Pozostali bohaterowie także mają swoje osobowości więc jeżeli kiedyś Omikami zdecydowało się na wydanie serii to polecam.
http://www.mangaupdates.com/series.html?id=515 tu można znaleźć informacje o mandze.
Autor oryginalnego posta: Azuris
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Ile tomów??? ;x
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Też jestem za tym tytułem! W 3 dni przerobiłam 20 vol udostępnionych na mangafox i czekam na dalsze tłumaczenie z niecierpliwością. Gdyby wydano po polsku na pewno bym się nie wahała przed zakupem!
Łomatkoboska, ale tasiemiec o.O
Chyba nie dałabym rady wytrwać do końca tej historii.
[Obrazek: hunterxhunterhisoka1366.jpg]
LUBIĘ PRZYSTOJNYCH PSYCHOPATÓW Serce
O! Długa, ale znakomita manga. Jedno z lepszych shounen ai, jakie czytałam i chętnie kupiłabym polskie wydanie. Bohaterowie są absolutnie uroczy, tak dobranej pary ze świecą szukać. :)
Ja jestem na tak Duży uśmiech 26 tomów to dużo, ale można 2 w 1 ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Tak, tak, tak! *^*
Bardzo chciałabym mieć ten tytuł u siebie. <3
I ja tam cieszę się z ilości tomów, na pewno kupiłabym wszystkie. >D
[Obrazek: 2czbvac.jpg]
Boże! Już chciałam pisać, że bym kupiła, a tu patrzę... Nieee, takie tasiemce to nie dla mnie.
[Obrazek: 95q8eb.jpg]
© la-skandalosa.devianart.com
Dla mnie też ma za dużo tomów Smutny No i jakoś niespecjalnie mnie opis zainteresował. Raczej nie.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Opis bardzo zachęca, ale prędzej kupię w formie kompaktowej 2 w 1, niż w zwykłej. Mimo to bym spróbowała.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Ta manga jest genialna i długość wcale tutaj nie przeszkadza,a jest nawet na plus ; )
Manga genialana .. bardzo chętnie bym kupiła..26 tomów mały pikuś

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości