Ankieta: Czy ten tytuł cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
46.51%
40 46.51%
Pewnie kupię
10.47%
9 10.47%
Może się skuszę
5.81%
5 5.81%
Raczej nie
8.14%
7 8.14%
Kijem tego nie tknę!
29.07%
25 29.07%
Razem 86 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

LN [Nakamura Shungiku/Fujisaki Miyako] Sekaiichi Hatsukoi: Yokozawa Takafumi no Baai
Sekaiichi Hatsukoi - Yokozawa Takafumi no Baai (light novel)

[Obrazek: 09mj.png]

Autor: Nakamura Shungiku - ilustracje, Fujisaki Miyako - tekst
Wydawca: Kadokawa Shoten
Ilość tomów: 5 (trwające)
Gatunek: komedia, dramat, romans, yaoi
Opis: Yokozawa Takafumi is in the midst of heartbreak after being rejected by his one-sided love, Takano Masamune. Will things look up for poor Yokozawa once he crosses paths with Kirishima Zen, the head editor of a shounen manga magazine, who also happens to have a young daughter? (z baka-updates)

Uwielbiam mangi Nakamury Shungiku, a Sekaiichi Hatsukoi kocham miłością bezwarunkową. Mimo, że Nakamura-sensei odpowiada tylko za stronę graficzną, marzy mi się polskie wydanie tej novelki. W końcu to Sekaiichi! I jest o Yokozawie! Ode mnie tyle w temacie Uśmiech
Za grafikę i chyba pomysł (jako taki) podrzuciła, w końcu to są jej bohaterowie Oczko Raczej kupię, bo choć Yokozawa wkurzał mnie tą swoją nienawiścią do Ritsu, to jednak chciałbym poczytać o jego szczęśliwej miłości.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Wiem, że wydanie tego jest pewnie niemożliwe, alemiałam okazję czytać fanowskie tłumaczenie i naprawdę uwielbiam tę nowelkę <3 Naprawdę czyta się dobrze, ciekawie i wsumie fluufiaście, ale to chyba norma skoro w sprawy zamieszane są koty i dzieci XD
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
Chcę!!! Nawet nie będzie potrzeby się zastanawiać nad kupnem jak pojawi się na półkach!
Ten pairing oczarował mnie od samego początku i na jego punkcie jestem totalnym otaku Uśmiech Lubię mangę SH, ale nie aż tak żeby ją kupować (a wiem że będzie wydawana), za to nowelkę kupiłabym za ostatnie pieniądze!
Temat zaginął hen daleko, dlatego odświeżam, aby był "pod ręką" Uśmiech
Nie wiem jak to się stało, iż nie wiedziała, że dla Yokozawy powstaje osobna manga; byłam przekonana, iż to jeden z wątków ujętych w późniejszych tomach SH! Strasznie chciałabym mieć tę mangę na półce, bo tak jak Yokozawa irytował mnie w SH, tak OAV, które powstało zwyczajnie mnie zachwyciło!
Disharmony to nie manga tylko nowelka.
Kumiko, tak, oczywiście, przepraszam za błąd Uśmiech

... Co nie zmienia faktu, że i tak się marzy, ech
Co fakt to fakt. Przeczytałam już 5 tomów, wciągające ^^
kocham, uwielbiam i chociaż nie lubie tak bardzo mangi sh to ta nowelka jest jedna z moich ulubionych i byłoby cudownie mieć ją na półce... chociaż obawiam sie że jej wydanie w polsce jest mało możliwe :ccc
Jestem za! Mam już SH i byłoby wspaniale mieć też ten tytuł! Od razu bym kupiła.Duży uśmiech
Kupiłabym, ale obawiam się, że Kotori po przebojach Waneko z autorką raczej się na nic od niej nie skusi. Oczko
Mój mangowy blog: Manga Tower

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości