Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
29.03%
9 29.03%
Pewnie kupię
25.81%
8 25.81%
Może się skuszę
9.68%
3 9.68%
Raczej nie
22.58%
7 22.58%
Kijem tego nie tknę!
12.90%
4 12.90%
Razem 31 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

LN [Mamare Touno] Log Horizon
[Obrazek: 230px-Log_Horizon_Novel_Cover_Volume_1.png]

Autor: Mamare Touno - tekst; Kazuhiro Hara - ilustracje
Gatunek: Akcja, Przygodowe, Fantasy
Liczba tomów: 8
Oryginalny wydawca: Enterbrain
Status: trwający
Krótki opis: "Elder Tale" to istniejąca od dawna i popularna gra online: ale w dzień, w którym miało zostać dodane jej 11-ste rozszerzenie, 30,000 japońskich użytkowników zostało zamkniętych w świecie gry. W świecie, w którym rzeczywistość i gra są połączone, nasz bohater Shiroe zaczyna swoją walkę od miasteczka Akiba. (opis z MyAnimeList; przetłumaczony przeze mnie)

I coś ode mnie:
Wydajecie SAO, więc uznałam, że może to też Wam się spodoba. Drugi sezon anime zaczyna się niedługo (a dokładnie 4 października), więc jestem pewna, że seria uzyska jeszcze większy rozgłos. Osobiście kocham tą serię, i tak jak pisałam przy mojej drugiej propozycji (Mondaiji), zrobię dla Was wszystko, jeśli to wydacie.
Anime na pewno bardziej mnie przekonało niż SAO, ale moje odczucia co do wydania są takie pół na pół
Bardzo fajne anime i chętnie bym poczytała Uśmiech
Nie wiem czy kiedykolwiek anime tak dobrze oddało styl pisania w LN... serio. Tempo, podejście do fabuły, sposób konstruowania opisów... gdy czytałem tę LN czułem się tak jakbym oglądał to anime. Które mi nie podeszło. Także nie kupiłbym tego. Nie moja para kaloszy. Zbyt flegmatyczne. Nie powolne - flegmatyczne Uśmiech w "Lalce" jest więcej dynamiki.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości