Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
34.62%
9 34.62%
Pewnie kupię
11.54%
3 11.54%
Może się skuszę
7.69%
2 7.69%
Raczej nie
23.08%
6 23.08%
Kijem tego nie tknę!
23.08%
6 23.08%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Taruo Tatsunoko] Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?
Wiem, że na forum miały być dawane propozycje tylko komiksów, ale na asku Kotori otrzymałam odpowiedź by umieścić tutaj swoje propozycje light novel'ek, więc umieszczam.

[Obrazek: 81003.jpg]

Autor: Taruo Tatsunoko - tekst; Yuu Amano - ilustracje
Gatunek: Komedia, Fantasy, Supernatural
Liczba tomów: 11
Alternatywna nazwa: Problem Children Are Coming From Another World, Aren't They?; ewentualnie w skrócie: Mondaiji czy Problem Children
Oryginalny wydawca: Kadokawa
Status: trwający
Krótki opis: Izayoi Sakamaki, Asuka Kudou i You Kasugabe mają niesamowite paranormalne moce i są znudzeni zwykłym światem. Do każdego z nich przybywa koperta, i kiedy każde z nich ją otwiera, są zaszokowani widokiem krajobrazu zmieniającego się dookoła nich, krajobrazu, którego jeszcze nigdy nie widzieli. Zostali wezwani przez Czarnego Królika by wspomóc wspólnotę "Bezimiennych" by obalić Króla Demonów. (opis z MyAnimeList; przetłumaczony przeze mnie)

I coś ode mnie:
Na serię wpadłam przypadkiem, szukając jakiegoś nowego anime do obejrzenia. I się zakochałam! Jest to moja ulubiona seria i byłabym bardzo wdzięczna, jeśli zostałaby wydana w Polsce. Z tego, co słyszałam, książki sprzedają się w miarę dobrze w Japonii. Przez 2 tygodnie od wydania 11 tomu, tom ten utrzymywał się w pierwszej trójce light novelek, jeśli chodzi o sprzedaż, tuż. Myślę, że w naszym kraju sprzedaż też nie byłaby niska.

P.S. Jeśli to wydacie, obiecuję, że zrobię dla Was wszystko!
Obejrzałem anime i bardzo mi się spodobało. Mam nadzieję, że LN zostanie kiedyś wydana w Polsce, ponieważ chętnie bym ją kupił i poznał dalszą część historii.
PS: Kiedy to piszę wychodzi również sequel Mondaiji pt. Last Embryo, który kontynuuje historię i dodaje nowych bohaterów.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości