Ankieta: Czy komiksy tej autorki Cię intersują?
Ankieta jest zamknięta.
Wezmę wszystko jak leci
44.74%
17 44.74%
Kupię, ale nie wszystkie
36.84%
14 36.84%
Kupię, ale najwyżej trzy
5.26%
2 5.26%
Kupię jeden na próbę
5.26%
2 5.26%
Raczej nie
0%
0 0%
Nie wezmę, nawet jak mi zapłacicie
7.89%
3 7.89%
Razem 38 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[MINASE Masara] - Jednotomówki
Świetna kreska. Może spora część jej mang jest na jedno kopyto, ale wolę sobie czasem przeczytać coś ładnie narysowanego i niezobowiązującego niż szukać w ciemno i trafiać na jakieś gnioty czy pozycje, które mi z jakichś powodów nie odpowiadają. Zwłaszcza te sportowe od niej lubię, bo dynamika/anatomia u tej pani są w porządku. (bez skojarzeń). Tak, że jak mam do wyboru coś czego nie znam i nie jestem pewna i Minase-sensei to zawsze wybieram jednak jej mangę.
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
Kupiłabym wszystko Q*Q
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Mijuku na Kareshi było świetne, ogółem jestem ZA Masarą. Uśmiech
Ja jestem za. <3
za pozycjami tej pani zbytnio nei przepadam, rysunki sa zbyt sterylne jak na moj gust a postaci kompletnie nie maja mimiki twarzy ~_~
Jestem na tak. ^ ^"
No to tak, na pewno brałabym Lover's Position. Moja ukochana jednotomówka Masary Duży uśmiech Nad Shortcut Love i Uso to Kiss bym się zastanowiła. Za resztę raczej podziękuję.
Z tą autorką mam problem, bo większość jej tytułów ma, jak dla mnie, strasznie głupią i powtarzająca się fabułę, a bohaterowie w większości wyglądają tak samo. Jednak czytam jej mangi z lubością, co chyba zakrawa na masochizm O matko
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Empty Heart jak najbardziej Duży uśmiech Czytałam jakiś rok temu i strasznie mi się spodobało Uśmiech
Empty heart - średnio mi sie podbało, ale do kompletu bym kupiła.
Unbalanced heat - uwielbiam, na pewno bym kupiła.
Lover's position - ciekawe, pewnie bym kupiła.
Toiki yori mo yasashii - pamietam, że to całkiem przyjemna opowiastka, pewnie bym kupiła.
Daikrai na aitsu! - pewnie bym kupiła jeśli by wyszlo ale bez rewelacji.
Mijuku na kareshi - uwielbiam te one-shoty, na pewno bym kupiła.
Shortcut Love - nie miałąm szansy się zapoznać, pewnie bym zaryzykowała.
Uso to kiss - jest incest jest moje TAK. xD

Tak jakoś sie przedstawiając moje opinie o tomach. Generalnie wszystko bym kupiło, jedne mangi chętniej inne mniej.
Zazwyczaj nie zwracam uwagi na autorów i nawet nie wiedziałam, że te wszystkie mangi są ze sobą powiązane... choć kreska rzeczywiście, bardzo podobna. xD Teraz wiem, że taka sama.^^ Zapoznana byłam już z prawie wszystkimi... I naprawdę chętnie trzymałabym je na swojej półce, wśród innych mang yaoi i mogłabym sięgać po mnie kiedy tylko zechcę. Może spełnicie kiedyś moje marzenie... xDDD
Chętnie bym kupiła ale tylko kilka z pośród wymienionych tytułów. Niektóre z nich nie są zbytnio ambitne.

Uso to kiss - akurat należy do tych bardziej ambitnych. Akurat ten egzemplarz posiadam osobiście,

Father Complex- opowiastka niezbyt ambitna, można przeczytać owszem, ale jakoś specjalnie mnie nie urzekła.

Empty heart, - charakteryzuje się głębszą, bardziej urozmaiconą fabuła. Manga warta kupienia.

Hidoi otoko- nic specjalnego, historia jest dosyć płytka i nie należy do zbytnio ambitnych

Toiki yori mo yasashii - manga warta zarówno przeczytania jak i kupienia. Historia ciekawa i warta zapoznania.

Unbalanced heart - wrażenia po przeczytaniu mangi mieszane. Mnie osobiście fabuła nie urzekła ale i całkiem nie dobiła.
Niniejszym zamykam temat, bo dodałam wszystkie wspomniane tu tytuły jako osobne wątki.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości