Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
45.83%
44 45.83%
Pewnie kupię.
10.42%
10 10.42%
Może się skuszę.
11.46%
11 11.46%
Raczej nie.
16.67%
16 16.67%
Kijem tego nie tknę!
15.63%
15 15.63%
Razem 96 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[NITTA Youka] Haru wo Daiteita
Szczerbol ten tytuł to coś jak Gwiezdne Wojny Casablanca i inne takie no wiecie klasyka to po prosty trzeba mieć Szczerbol Szczerbol
[Obrazek: PalmtopTiger.png]
(12-12-2012, 10:45 PM)Naomi napisał(a): Kreska nie bardzo, ale podoba mi się pomysł, więc kto wie... może bym się skusiła. ^ ^"

Dokładnie, opis mnie zaciekawił, a że wszyscy zachwycają się... Pewnie bym kupiła :3
Tak, tak, TAK!
Kiedy to było Uśmiech Ale chętnie bym kupiła Duży uśmiech
Wiem, to klasyk i tak dalej ale fabuła po pewnym czasie zaczęła mnie tak męczyć, że aż musiałam to rzucić w cholerę Smutny Nie kupiłabym.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Ukochana manga, sentyment mam ogromny. Calutką poproszę, nawet 14 tomów, a co!
Zdecydowane TAK.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Długa seria pełna dłużyzn i wydumanych problemów, które są wstawione w historię tylko po to, żeby głównych bohaterów zaciągnąć do łóżka.
Gdyby to miało o połowę mniej tomów, może dałoby się to przełknąć.
Ale przy czternastu cegłach o niczym... nie, zdecydowanie nie.
Na początku kreska nie za bardzo mi się podobała, ale po trzecim obejrzeniu OVA stwierdziłam, że ona jednak ma w sobie "to coś". Teraz jestem już chyba po 10 powtórkach OVA i prawie całej mandze, a wciąż nie mam dość tej serii. Z pewnością bym kupiła wszystkie tomy. Gdybym miała więcej kasy to może nawet kupiłabym po dwa egzemplaże z każdego tomu - jeden do czytania i tulania, drugi do postawienia na ołtarzyku xD Nie no, ale poważnie. Jest wiele mang, które mi się podobają, których fabuła mnie urzekła, ale Haru... Haru mnie opętało <3
Nah, ta seria jest zdecydowanie za długa, żebym chciała ją kupować. Gdyby przynajmniej fabuła była tego warta... a tu niestety muszę się zgodzić z Shien - początek jest niezły, ale z czasem seria robi się zbyt schematyczna i po prostu nudna. Nawet nie pamiętam, czy ją w ogóle skończyłam (´_ゝ`)

Poza tym osobiście wolałabym, gdyby Kotori wydało więcej serii krótkich (1-2 tomowych) zamiast takiego tasiemca. :x
A kto wie może jednak bym kupiła. Chociaż na razie zakończyłam czytać tom drugi i jak na razie utknęłam.
Jak czytałam mangę miałam wrażenie, że panowie kłócą się wciąż o to samo, a jak się kłócą o coś innego to ja nie rozumiem o co oni się kłócą, ale i tak bym kupiła XD
Chyba jednak bym wzięła. ^^' Seria jest dobra, choć fakt, w pewnym momencie ma się wrażenie, że można było historię zakończyć kilka tomów wcześniej, bo panowie za bardzo dramatyzują. Ale kreska jest me gusta i fabuła całkiem, całkiem, więc jestem na tak. (Mimo że w ankiecie, jakiś czas temu, zaznaczyłam co innego. -.- )
Byłoby fajnie gdyby była wydana jako 2w1 - myślę, że wtedy nawet narzekacze, że długie i w ogóle, bardziej by się skusili na ten tytuł.
Dobry pomysł z tym 2w1. Szybciej całość wydadzą, nawet gdyby czas miał się skrócić tyko o powiedzmy pół miesiąca przy każdym tomiszczu, bo w końcu jedyne co odchodzi, to projekt okładki i etap jej zatwierdzenia - tak mi się przynajmniej wydaje.
Poza tym naraz by się dostawało dwa razy więcej do czytania <3 <3
Jak najbardziej tak.
Serce 
(20-05-2012, 07:22 PM)Mags napisał(a): Jestem całkowicie za <3
Aż się łezka w oku kręci, moja pierwsza manga yaoi Uśmiech

Dołączam do klubu - ta manga jako pierwsza wciągnęła mnie w cudowny świat yaoi Serce

(20-05-2012, 08:36 PM)Beata napisał(a): Uwielbiany przeze mnie tytuł. To jeden z tych, do których po prostu trzeba od czasu do czasu wrócić. W ogóle kocham kreskę tej autorki.

(10-11-2012, 09:44 PM)Pacchan napisał(a): Absolutny mus, i nie ma to tamto. Musi być. Serce

(12-12-2012, 08:28 PM)Shirin Shenn napisał(a): To jedna z moich ukochanych mang yaoi, przez którą wielokrotnie nie mogłam spać w nocy, sasasa...
Stale też do niej powracam, ale mieć ją tak u siebie, och, marzenie Język
Kupiłabym calutką, do ostatniego tomu.
Także, wielkie TAK.

Dopisuję się do wszystkich powyżej!

(17-12-2012, 08:24 PM)Azuris napisał(a): Szczerbol ten tytuł to coś jak Gwiezdne Wojny Casablanca i inne takie no wiecie klasyka to po prosty trzeba mieć Szczerbol Szczerbol

Dokładnie tak - klasyka którą trzeba mieć!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości