Ankieta: Czy interesuje cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
61.65%
82 61.65%
Pewnie kupię
9.02%
12 9.02%
Może kupię
7.52%
10 7.52%
Raczej nie
6.02%
8 6.02%
Kijem tego nie tknę!
15.79%
21 15.79%
Razem 133 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[TAKARAI Rihito] Ten Count
Mialo byc "Hana no mizu shiru" Uśmiech Ale "Hana wa saku ka" tez bym kupila Język
(21-09-2015, 04:54 PM)moran125 napisał(a): Mialo byc "Hana no mizu shiru" Uśmiech Ale "Hana wa saku ka" tez bym kupila Język

Nim rozkwitną kwiaty (Hana wa saku ka) już wydaje Yumegari.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
(21-09-2015, 05:13 PM)masza napisał(a):
(21-09-2015, 04:54 PM)moran125 napisał(a): Mialo byc "Hana no mizu shiru" Uśmiech Ale "Hana wa saku ka" tez bym kupila Język

Nim rozkwitną kwiaty (Hana wa saku ka) już wydaje Yumegari.

[Obrazek: bcf8d63a-b84e-44d4-93cd-788ce7f5ff18_zpsr0lm8vd7.jpg]

Co nie zmienia faktu, że Ten Count fajnie by było na półeczce zobaczyć Duży uśmiech
Ten Count jest, według mnie, najlepszą mangą tej autorki. Ma oryginalną, nietuzinkową fabułę. Nie zgadzam się z opiniami niektórych ludzi, które pisane są na podstawie pierwszych rozdziałów. Właśnie rozwijająca się w miarę czasu fabuła i relacje w tej mandze skłoniły mnie do zagłosowania "za" tym tytułem. Mam nadzieje, że wydawnictwo Kotori weźmie pod uwagę wydanie tej mangi, gdyż jest warta wydania, szczególnie że przez jej zlicencjonowanie za granicą, jedyną nadzieją na poznanie losów bohaterów tej wspaniałej mangi jest kupienie tomików (mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości tomik będzie w języku polskim Duży uśmiech).
Ja osobiście przeczytałam wszystkie dostępne na dzień dzisiejszy rozdziały, ale jakoś nadal nie mogę pojąć jak ta manga zdobyła taką popularność... Pomysł na fabułę jest świetny, ale wykonanie gorsze. Dialogi wydają się strasznie sztucznie zupełnie jak reakcje bohaterów, a najbardziej denerwującą rzeczą w tej mandze jest główny bohater. Na początku daje przyzwolenia na te "różne rzeczy" ( ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i jest względny spokój, a potem ten głaszcze go po głowie, a ten nagle wielkie obrzydzeni.. Jakoś mi się nie wydaje, aby tak się zachowywała osoba z mizofobią.

Osobiście uważam, że jest o wiele więcej ciekawszych tytułów wartych wydania niż "Ten Count".
Żałuję, że wcześniej dałam temu "Tak! Biorę w ciemno!" ;p
[Obrazek: pHdqMJC.png]
Po co jako propozycję wydawniczą dajesz coś co ci się nie podoba? Skoro chcesz aby zostało to wydane, po co po tym jedziesz?
Przeczytałam 3 tomy i jestem na nie. Nie wiem, co tyle osób widzi w tej mandze. Nic mi się w niej nie podoba, oprócz kreski. Bardzo odpychający tytuł. A ten cały Kurose (czy jak on tam ma) strasznie działa mi na nerwy. Z resztą, jakoś tytuły tej pani nie bardzo mi podchodzą. Jest wiele ciekawszych, moim zdaniem, serii do wydania, zwłaszcza, że ta zapowiada się na dłuższą. Lubię długie serie i zdecydowanie wolałabym coś innego niż ten tytuł.
Ja żyję z przeświadczeniem, że to wydacie. Już innej myśli nawet nie dopuszczam, więc mnie nie zawiedźcie Duży uśmiech
Zmieniłam zdanie z "Może kupię" na "Tak! Biorę w ciemno!".
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Od dawna mi się marzy, aby ta manga została wydana w Polsce. Kocham Rihito Serce
Uwielbiam tą autorkę! Jej rysunki przyprawiają mnie o dreszcze ekscytacjiOczko Kupię wiec wszystko co wyda!!! Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości