Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
54.17%
13 54.17%
Pewnie kupię.
33.33%
8 33.33%
Może się skuszę.
0%
0 0%
Raczej nie.
8.33%
2 8.33%
Kijem tego nie tknę!
4.17%
1 4.17%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Tagura Tohru] Haikei, Niisan-sama
[Obrazek: cover.jpg?1399519967]

Autor:
Tagura Tohru
Tytuł alternatywny: Dear Brother
Gatunek: shounen-ai, romans, dramat, okruchy życia
Liczba tomów: 1
Status: Zakończona
Wydawca: Gentosha

Opis:
Haikei Niisan-sama opowiada historię Yutaki, który jest wyjątkowo przywiązany do swojego starszego brata Minoru, czy raczej do wspomnień o nim. Minoru opuścił dom rodzinny osiem lat wcześniej i od tamtej pory bracia wymieniają się listami. Pewnego dnia Yutaka otrzymuje list, który wszystko zmienia.

Opinia:
Moim zdaniem ta manga jest jedną z perełek z gatunku shounen-ai. Autorka doskonale buduje napięcie i przekazuje emocje bohaterów. Piękna kreska i wręcz namacalna zmysłowość tego tytułu pozwalają czytelnikowi przeżywać razem z Yutaką i Minoru ich rozwój wewnętrzny oraz chwytające za serce sytuacje i zdarzenia.
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Narysowane rzeczywiście ładnie, a jestem totalnie zafiksowany na takie braterskie historie, więc mogę jedynie przyklasnąć.
Biorę w ciemno! Znaczy nie w ciemno, bo mangę znam i wysoko cenię. W Haikei Niisan-sama można poczuć lato, niemożliwy upał i rosnące napięcie między braćmi. W dodatku kreska jest naprawdę śliczna. Nic tylko brać Duży uśmiech
Jakiś "pseudo" incest? W sumie opis dość zwyczajny, zapowiadający lekką i (może) przyjemną historię. Jeden tom, więc czemu nie?
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Jednotomówki to nic złego, a historia może okazać się ciekawa. Jestem zwolenniczką serii krótkich~ Tak więc jestem na tak
Kojarzę to. o.O Ale muszę sobie odświeżyć, bo za nic nie pamiętam, czy oni są braćmi czy braćmi. Chociaż to shounen-ai, więc nie ma się czego bać. A sama kreska jest bardzo przjemna.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości