Wszystko i Nic
Błąd 
Temat do offtopowania XD (<--- wtf? x"D)

To może zacznę. Maj gad, ale inwigilacja!
http://snag.gy/2KlYh.jpg
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Nic się nie ukryje przed okiem Partii, Towarzysze Język
[Obrazek: 2942a2p.jpg]
Co to za Niebiański Feniks? Ja tu pół nocy myślałam nad nazwami, a tu jakieś samospalające się ptaszysko? Duży uśmiech
Lepsze samospalające się ptaszysko, niż jakieś... no nie wiem... koko koko, czy coś tam Cyklop (<-- ej, ten jest dobry xD <--- hm, tego się nie spodziewałam... X'D)
Jest taki upał, że spalam się w słońcu xD
I nie przypominajcie mi nawet o tym koko-sroko-kij-ci-w-oko @@
Ok, zaofftopuję obrazkiem, który mnie dziś przywitał z rana i dzięki któremu mam świetny humor xD

http://media.tumblr.com/tumblr_ln40alStYD1qc5tru.gif
Upał jest przecudowny xD Tylko wyjsc na dwór i sie relaksowac xD A wieczorkiem tylko gril i dzien udany xD
no ja już dzisiaj grillowałam...chociaż nie, grill to nie jest dobre słowo, kiedy na palniku gazowym robi się dawno niejedzoną jajecznicę xD
ale nie powiem, była przednia *U*
Ja też mam już za sobą grilla otwierającego sezon ^ ^ Jeszcze tylko ognisko nad wodą i będę spełniona xD (rozwala mnie ten emot...)
Ten emot przypomina wkurzonego Chińczyka xDD
Chyba wszystkich rozwala XD xD XD
Ej? ale to koko jest potężną bronią - nikomu się nie podoba, a wszyscy podśpiewują, bo wyjść z głowy nie chce! xD
zawsze tak jest, najgorsze piosenki najszybciej wchodzą do głowy bo mają chwytliwą melodię...xD
Albo właśnie przez to są uznawane za najgorsze xD
wracając do tematów wiosennych
mój "grill" odbył się na moim prawym ręku gdy przez 3 godziny próbowałam we wtorek złapać stopa do Gdańska ;P
[Obrazek: tumblr_lhtduevQjY1qfo5gw.gif]
Zadora kocham twoja sygnaturkę i to nawet bardziej niż moją! :3

xD [wkurzony chińczyk rlz]
[Obrazek: tumblr_ln40alStYD1qc5tru.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości