Ankieta: Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
28.57%
6 28.57%
Pewnie kupię.
9.52%
2 9.52%
Może się skuszę.
33.33%
7 33.33%
Raczej nie.
9.52%
2 9.52%
Kijem tego nie tknę!
19.05%
4 19.05%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Kiminori Wakasugi] Detroit Metal City
[Obrazek: Detroit-Metal-City-Cover.jpg]

Gatunek: Seinen, komedia
Autor: Kiminori Wakasugi
Ilość tomów: 10
Wydawca: Hakusensha
Status: zakończony

Soichi Negishi opuszcza rodzinną wieś i wyrusza do wielkiego miasta, by zostać gwiazdą muzyki pop. Zaczyna jako uliczny grajek, na potęgę wkurzając przechodniów swoimi kiczowatymi pioseneczkami o miłości. Przez przypadek lub zrządzenie losu zostaje frontmanem death metalowego zespołu Detroit Metal City, demonicznym Krauserem, który szarpiąc druty i rycząc do mikrofonu podżega tłumy swoich fanów do mordu i gwałtów. Nienawidzi swojego nowego alter-ego i ze wstydem ukrywa je przed rodziną i przyjaciółmi. Nie porzuca marzeń o śpiewaniu łagodnych piosenek o pokoju, miłości, motylkach i tęczach, ale tylko jako Krauser jest w stanie zarobić na życie... i jednocześnie dać upust swojej na co dzień skrywanej frustracji z powodu bycia życiową fajtłapą, popychlem i z braku sukcesów na scenie pop.

Świetna, przegięta do granic absurdu komedia w klimatach ciężkiej muzyki.
O maj gad. Nie wiem XD naprawdę, nie wiem, nie ogarniam tej mangi, ale jest prześmieszna XD
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Ika, ja rozumiem, że ten tytuł to efekt zmęczenia pokonwentowego Duży uśmiech
Tęcza 
trochę. :) ale serio myślałem nad poszerzeniem oferty wydawnictwa. yaoi jest super, ale nie samym gejseksem człowiek żyje.

albo może po prostu myślę w kategoriach "co zrobi naszym fanom (oraz antyfanom) największe wtf"?

jako bonus: opening z anime DMC.
https://www.youtube.com/watch?v=4D8J_sywY00
Jest też film z aktorami!! Animca obejrzałam całego, na mangę jeszcze nie znalazłam kawałka czasu^^ ale humor przedni.
Whoa, czadowy tytuł! Esencja życia, czyli szaleństwo, i nawet jest w nim metoda! Yes!
No i przede wszystkim perfekcyjnie pokazuje jak działa umysł psychofana xD
To było piękne jak oni umieli sobie wszystko idealizować, szczególnie ten seks z powietrzem i Tokyo Tower XD
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
w ogóle to menadżerka zespołu bardzo przypomina mi naszą szefową ;D
Co prawda jakoś tego nie widzę pod skrzydłami Kotori, ale DMC jest świetne. Tak więc popieram. :D Przy stoisku zamontowalibyście sobie głośniki i przy bardzo fajnej muzyce bardzo subtelnie zachęcalibyście do zakupu Waszych tytułów. xD
(21-08-2014, 01:39 AM)mienairo napisał(a): Przy stoisku zamontowalibyście sobie głośniki i przy bardzo fajnej muzyce ...

Najlepiej przy soundtrack'u z animca.
Hah... :D Miałam na myśli (taa... xD ) oczywiście niewinne:

♫♪♫♪ ...słit bejbi kimi ła soł sa a amaj aaamaaaj boku no koibito... ♫♪♫♪

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości