Ankieta: Zainteresowany/a tytułem?
Ankieta jest zamknięta.
No jasne, że tak!
45.28%
24 45.28%
Pewnie kupię.
35.85%
19 35.85%
Może...
11.32%
6 11.32%
Raczej nie, ale kto wie...
5.66%
3 5.66%
Nope, nope, nope. -.-
1.89%
1 1.89%
Razem 53 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[ZAKK] CANIS
[Obrazek: 1zfpj0w.jpg]
wydawca: Akaneshinsha
tomy: 3+
gatunek: shounen-ai / akcja (mafiozi i te sprawy), dramat, okruchy życia, komedia, romans

opis: Satoru prowadzi własny biznes - sklep z kapeluszami, które nie tylko sprzedaje, ale i sam tworzy. Facet ma dość ciężki charakter, toteż poza dwójką przyjaciół (A-ko i B-O) nikt nie może dłużej znieść jego szefowania. Pewnego dnia wracając deszczowym wieczorem do domu, natyka się w uliczce na... zwłoki? Nie, na szczęście to tylko na wpółżywy, wygłodzony chłopak. Oczywiście, jak każdy człowiek o zdrowych zmysłach i dobrym sercu, zabiera go do siebie... Ryou, tajemnicze znalezisko, okazuje się być z Nowego Jorku, mieć całkiem ładną twarz i miłe usposobienie. Ha! To chyba jasne, że jeśli wspólnie z A-ko zajmą się obsługą, klientki będą pchały się do nich drzwiami i oknami. Tylko że Ryou to nie do końca zwyczajny chłopak - ma powiązania z pewnymi ludźmi, a do Japonii przyleciał w konkretnej sprawie... Tak więc nowy znajomy nie tylko pomoże Satoru w kilku sprawach, ale też i namiesza w jego życiu.

Tak, to była kwestia czasu, żebym dodała w propozycjach moją wielką miłość. ^^' Kocham kreskę (przykładowe strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6) tej kobiety (co najmniej tak mocno jak Nakamury). <3 Lubię, kiedy coś się dzieje i jest trochę poplątania, i nie wszystko jest do końca jasne. Canis mi to zdecydowanie dostarczył. Ponadto bohaterowie (zarówno ci pierwszoplanowi, jak i poboczni) mają swoje charakterki, więc nikt tam nie robi za tło. :D No i kurcze, jakie on te kapelusze robi!
Co prawda mam pierwszy tomik po japońsku i czekam na wydanie drugiego, ale no... Byłoby miło móc mieć to na półce w bardziej przystępnym języku (bo mnie wątek Harolda ( xD ) ciekawi).
Zakochałam się kiedy tylko moje oczy ujrzały tą piękną okładkę.
Środek mnie nie rozczarował (w sensie kreski), na dokładkę ciekawa historia plus fajni bohaterowie i już rzucam kasiorkę w stronę chętnego na wydanie tego cudeńka.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Świetna kreska i akcja, czegóż chcieć więcej? Tak.
Okładka przyciąga wzrok i to bardzo Uśmiech Opis wydaje się taki trochę zakręcony, ale kresce nie sposób się oprzeć. Biorę!

Jestem świeżo po lekturze. Dwa słowa - dawać to!! Fabuła, kreska, wszystko jest tak genialne, że ogromną stratą byłoby tego nie wydać. Dopisuję sobie do listy "kupić za wszelką cenę" XD
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Wciągająca historia z interesującą fabułą i przecudną kreską! Marzę o tym by znalazła się na mojej półce! <3
Czekałam tylko aż ktoś to doda :3. Wreszcie jakaś oryginalna kreska się znów pokazała. No i fabuła na szczęście też daje radę!
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Odkopię to cudo z czeluści, bo chciałam sama dodać propozycję a tu niespodzianka - jest! Duży uśmiech
Może warto dodać że Canis składa się z jakby 3 części:
Dear Mr. Rain (1 tom) - początek historii
Dear Hatter (2 tomy) - kontynuacja historii
The Speaker - nadal wychodzi; historia skupia się na 3 pobocznych postaciach, raczej niewielkie szanse na pojawienie się głównych bohaterów, chyba, że autorka rozpieści fanów Oczko

Także Kotori może śmiało wydawać już te skończone tomy i nie czekać specjalnie na zakończenie całej serii Duży uśmiech *wink* *wink*
[Obrazek: rtxk.jpg]
TAK TAK TAK! Ta manga jest tak hot!!!! I nie mówię tu o scenach seksu, gdzie w świecie yaoi może być ich dużo,a i tak ciężko doznać jakiegokolwiek dreszczyk ... Canis to co innego! MEGAAA!!
Dobrze się czytało, kreska fajna, co tu dużo mówić. Wstawki mafijne na plus, tak samo jak skupienie się na biznesie "kapeluszowym"(jeśli można tak to nazwaćJęzyk). Zapadło mi w pamięć, warto się z nim zapoznać.
Tak, tak i jeszcze raz tak!!! <3 manga jest cudowna i wciągająca + jeszcze ta piękna kreska *Q*
[Obrazek: pHdqMJC.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości