Ankieta: Czy ten tytuł cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
27.78%
5 27.78%
Pewnie kupię
33.33%
6 33.33%
Może się skuszę
16.67%
3 16.67%
Raczej nie
16.67%
3 16.67%
Kijem tego nie tknę!
5.56%
1 5.56%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Yamashita Tomoko] Kuimonodokoro Akira
[Obrazek: 24171.jpg]

wydawca: Tokyo Mangasha
rok wydania: 2007
ilość tomów: 1

Opis (z Tanuki):
Kouji Akira (pan z patelnią) jest menedżerem małej restauracji, podczas gdy Yasuyuki Torihara (pan z mordem w oczach, wycierający rękę w uniform) to jeden z szeregowych pracowników na niepełnym etacie. Rzecz w tym, że Torihara jakiś czas temu wyznał swojemu szefowi miłość i wypadałoby, żeby ten się w jakiś sposób ustosunkował do wyznania. Tylko że kiedy jest się ponadtrzydziestoletnim gościem, który do tej pory zawsze umawiał się z kobietami i ma poczucie, że w jego życiu już nic się nie zmieni, może być z tym „niewielki” problem…
recenzja tu: http://manga.tanuki.pl/strony/manga/3198...ra/rec/675
Nie kupię, bo mam po angielsku. Ale manga jako taka dobra, trochę w stylu Labiryntu uczuć - wartkiej akcji próżno tu szukać, ale za to uczuć, wahania, wątpliwości - co niemiara!
Czytałam właśnie recenzję na tanuki Uśmiech Autorka bardzo mnie zachęciła do sięgnięcia po ten tytuł, więc gdyby wyszedł w Polsce na bank bym kupiła.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Podobnie jak martu już się zaopatrzyłam w tomik, więc podziękuję.
Bardzo przyjemnie mi się czytało ten tytuł, a komediowe podejście do tematu zdecydowanie na plus. Niektórych może odstraszyć kreska, ale moim zdaniem warto się skusić.
Autorce równie dobrze wychodzą dramaty (czekam aż jakieś wydawnictwo pokusi się o Illumination), więc zdecydowanie warto mieć ją na oku.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
O. Z tego co pamiętam, to niezłe to to było. A co mi tam, kupię jak będzie :D
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Nie wiem, czy bym zdublowała, ale manga warta wydania. Całkiem przyjemny tytuł. :D
I akurat tutaj podoba mi się kreska Yamashity.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości