Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Biorę w ciemno!
61.29%
38 61.29%
Pewnie kupię
22.58%
14 22.58%
Może się skuszę
9.68%
6 9.68%
Raczej nie
3.23%
2 3.23%
Kijem tego nie tknę!
3.23%
2 3.23%
Razem 62 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[YOO Ha jin] Totally Captivated
ok na asku napisali, że raczej tego nie wydadzą... czuję się cholernie rozczarowana Smutny
Nie pozostaje mi nic innego jak nabycie tego po angielsku, ktoś wie, gdzie zdobyć 6 tom?, bo na bookcity widziałam pozostałe 5 bez szóstego...
Narya, ciężko będzie ze zdobyciem 6. tomu. Pięć tomów zamówiłam przez Bookcity, a doujiny - przez Krainę Książek, i tę ostatnią opcję polecam zdecydowanie bardziej, niż Bookcity. Tom 6. można nabyć na amazon marketplace, ale cena zwala z nóg - prawie 60$.
Właśnie widziałam;/ na ebayu też ponad 800zł :/
...no, i na Barnes & Noble - już za "jedyne" 139$... ale ja jestem uparta, obiecałam sobie, że do końca roku skompletuję całą serię^^
haha daj znać jak gdzieś znajdziesz 2 egzemplarze w normalnej cenie Uśmiech
Nie zdziwcie się jak za miesiąc/półtora od złożenia zamówienia, bookcity wam odpisze, że nie ma możliwości jego realizacji. Już kilka razy tak u nich "kupowałam".
Również jestem zawiedziona, że nie ma szansy na polską wersję tej manhwy :/
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
OK!! Na razie mam zamiar bacznie obserwować ebaya i ciułać kasę na 6 tomik TC, co niestety oznacza posuchę na froncie nowych zakupów mangowych...

Masza, zgadza się - po miesiącu od dnia zamówienia w Bookcity wszystkich sześciu tomów TC (kiedy składałam zamówienie, także i ostatni tom figurował jako dostępny) okazało się, że 6 tom jest niedostępny. I tu mogę rozpisać się na temat braku tzw. operatywności i elastyczności ze strony Bookcity - no, bo co to znaczy dla księgarni wysyłkowej: "niedostępny" (???) Owszem, niedostępny na amazon. com, ale poza amazon są dziesiątki innych miejsc, gdzie można nabyć daną książkę. W owym czasie ów tomik (obecnie na miarę Św. Graala) był jak najbardziej dostępny w świetnej cenie w wielu innych miejscach, nie trzeba było szukać daleko - można go było zamówić np. na amazon marketplace czy na Barnes & Noble (kosztował wówczas przysłowiowe grosze), ale nikomu z Bookcity nie chciało się nawet sprawdzić, gdzie jeszcze można książkę nabyć. Oceniam to jako kompletny brak operatywności; uważam, że to księgarnia powinna wyjść z propozycją rozejrzenia się w poszukiwaniu upragnionej przez klienta książki. Dlatego właśnie szokiem (a juści!), jak najbardziej pozytywnym, były dla mnie późniejsze zakupy w Krainie Książek - tam wszystko przebiega bezproblemowo, szybko, a przede wszystkim - ludziom z księgarni chce się ruszyć przysłowiowe 4 litery i sprowadzić dla klienta książę, której sprowadzenie jest najnormalniej w świecie możliwe. Kraina Książek sprowadza je bowiem z amazon marketplace i każdego innego, dowolnego miejsca na ziemi/ w tej galaktyce. Niestety, nie wiedziałam tego przed zakupami w Bookcity, kiedy to jeszcze 6. tom TC można było nabyć w "ludzkiej" cenie *headdesk*

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości