Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Biorę w ciemno!
61.29%
38 61.29%
Pewnie kupię
22.58%
14 22.58%
Może się skuszę
9.68%
6 9.68%
Raczej nie
3.23%
2 3.23%
Kijem tego nie tknę!
3.23%
2 3.23%
Razem 62 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[YOO Ha jin] Totally Captivated
Hmm... nie wiadomo.. może się jednak da ją jeszcze wydać. Bosz .. noo... chciałabym tą mangę . -.-
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Gdyby udało się - kupiłabym Uśmiech
Pewnie bym kupiła dla ładnych okładek, nawet jeśli treść by mi się nie spodobała. Próbowałam po angielsku nie zdzierżyłam długaśnych ramek. ^^"
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Miałam długo wątpliwości, by to nawet ruszyć, ale cieszę się, że się jednak chwyciłam. Nie wiem, co w tym tytule jest takiego, ale bohaterowie dają się łatwo polubić. Nie jest to jakaś perełka, ale lektura sprawia tak wiele przyjemności, że daje niemal nienamacalne wrażenie, że warto. Jestem za wszystkich: manhwa, doujiny i inne takie. Bring it on! Duży uśmiech
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
No cóż, spodobała mi się ta manhwa i z chęcią bym ją kupiła.
[Obrazek: 2czbvac.jpg]
Niesamowicie popularna manhwa, więc musiałam po nią sięgnąć. Doczytałam do końca, w męczarniach. Komedia? Pamiętam aż (-.-) jeden zabawny moment. Tytuł mi się nie podobał. W dalszych tomach miałam wrażenie jakby był ciągnięty na siłę (jak Vampire Knight - dla porównania, kto czyta to na pewno wie o co mi chodzi xD). Także no cóż, jestem na nie.
W końcu się zapoznałam i chyba wpadłam po uszy. Kupiłabym za ostatnie pieniądze. Liczę, że Koreańczycy będą chcieli jeszcze współpracować z Polakami w sprawie tego tytułu ;3
I ja również, kupiłabym tę mangę, gdyż jest ona jedną z najlepszych yaoi :3 Ach, gdyby tylko u nas ją wydawano... uhu, kupiłabym jak nic ;D
Jestem w trakcie czytania skanlancji po angielsku, ale kupiłabym ją bez zastanowienia już teraz Duży uśmiech
Niedawno zaczęłam to kupować, ale z wielką chęcią postawiłabym też polskie wydania obok tych angielskich.
Jedna z najlepszych historii yaoi, jakie kiedykolwiek czytałam - w wersji angielskiej mam 5 tomów i w tygodniu powinny do mnie dotrzeć doujiny. Mimo to, kupiłabym bez zastanowienia także wersję polską. Uwielbiam, po prostu^^.
Dopiero kilka dni temu chwyciłam za ten tytuł (z polecenia) i muszę powiedzieć, że bardzo mi się spodobał. Przeczytałam całkiem szybko a czas na tym spędzony był świetnym umileniem czasu spędzanych na nudnych praktykach. Moża było się pośmiać i troche pownerwiać i porozczulać Uśmiech. Co prawda uważam, że można by było niektóre wątki jeszcze pociągnąć, ale nie narzekam na zakończenie. Bardzo chętnie widziałabym tą manhwę u siebie w domu w wydaniu polskim. Uśmiech
A ja jestem ciekawa, czy Koreańczyki będą chciały ponownie współpracować z Polską w kwestii licencji. ;P

(20-02-2014, 06:40 PM)fuuko napisał(a): Niedawno zaczęłam to kupować, ale z wielką chęcią postawiłabym też polskie wydania obok tych angielskich.

Ja się jeszcze powstrzymuje. xD Ale coć czuję, że przy nastepnym zamówieniu wezmę hurtem pozostałę cztery tomy, które mi zostały.
Jakoś mnie nie zachwyciło. Jak to mam w zwyczaju, przeczytałem wszystko, ale mocno się zawiodłem. Nawet krzty realizmu (do tej pory nie rozumiem, jakim cudem żyjąc w takiej biedzie stać Ewona na super modne ciuchy). Seme przystojny, bogaty, silny, młody, mafioso i jeszcze [spojlerek] sypia z własnym przybranym ojcem, no dajcie spokój.
No i nie lubię za bardzo koreańskiej kreski, jacyś tacy wychudzeni wszyscy i kanciaści.
Rozumiem, że ten tytuł ma wielu fanów i w razie czego będę się cieszył szczęściem innych, ale sam nie kupię.
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Fakt, jest kilka takich momentów, że ma się wtf na twarzy. ^^' Pewnie gdyby nie całkiem ładna kreska, tytuł miałby mniejsze wzięcie. To tak jak z Finderem. Tylko przez kreskę Yamano brnę w to dalej, żeby sobie na Asamiego popaczeć. ;D A tak to do szóstego (powiedzmy) tomu było całkiem okej.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości