Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Biorę w ciemno!
61.29%
38 61.29%
Pewnie kupię
22.58%
14 22.58%
Może się skuszę
9.68%
6 9.68%
Raczej nie
3.23%
2 3.23%
Kijem tego nie tknę!
3.23%
2 3.23%
Razem 62 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[YOO Ha jin] Totally Captivated
[Obrazek: totally-captivated-l0.jpg]

Autor: Yoo Ha jin
Liczba tomów: 6
Status: Zakończony
Alternatywna nazwa: Wanjeon Mukyeol-hage Saro Japhida (Totally Captivated by Mookyul)
Wydawca: eComiX
Opis: Pod naciskiem mafii Ewon musi wykonywać nieprzyjemne i niełatwe zadania, nie dostając za nie ani grosza. Tym, który zgotował mu ten los, jest jego były partner – Jiho, chcący zemścić się za zdradę. Szefem Ewona zostaje Mookyul, mężczyzna o wyglądzie gwiazdy filmowej, który przy każdej nadarzającej się okazji próbuje molestować Ewona i w ogóle nie liczy się z innymi. Czy główny bohater wytrzyma życie w świecie mafii i napastowanie przez własnego przełożonego? (Źródło: Tanuki)
Moja Opinia: Zwykle nie sięgam po manhwy, ale cieszy się ona tak dużą popularnością, że sama postanowiłam sprawdzić, co w niej takiego niezwykłego i skłamię jeśli powiem, że mi się nie podobała. Świetna historia, bohaterowie dają się lubić (w większości) kreska ładna... Zresztą jestem pewna, że większość zna ten tytuł, więc nie mam po co się produkować No i muszę dodać, że dj autorki do tej mangi, już nie tak niewinne, również cieszą oko.
Autor oryginalnego posta: Delianne

Byliśmy blisko, ale się nie udało, wiec propozycję wklejam Uśmiech
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Chętnie wezmę wraz z dj.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
O też jestem za dj <3 Mangę mam także drugi raz nie potrzebuję xD
oczyfko, że tak. fabuła jest zajebista no i postać bossa... <3
[Obrazek: tumblr_n00vqdSqra1s55lfeo1_500.gif]
mi akurat tem tytuł lata koło tego czego nie mam ale jako że mentalnego ponoć mam to koło niego właśnie mi lata O.o
Może kiedyś przeczytam całośc i zmienie zdanie - jak wyjdzie to kupie i przeczytam to na bank - ale póki co jakoś mnie nie porwało.
Przeczytałam 47 stron... i porzuciłam ;x
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Czytałam to kilka razy, cieszyłam się ogromnie że ją wydacie no ale cóż...może jest jeszcze jakaś nadziejaUśmiech Kupiłabym na pewno.
Ja na pewno bym ją postawiła na mojej półce ^^ Yay Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Nadal chcę to mieć, NADAL :3
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Mnie by interesował tylko doujin Język
Szkoda, że tytuł przepadł. Może coś jeszcze z tego będzie.
A czemu przepadł? (Chyba jestem zacofana i nie w temacie).
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Tytuł miał być wydany przez Omikami, ale wydawnictwo się rozpadło. Przepadła więc także licencja. Wątpię, żeby Japończycy chcieli jeszcze raz spróbować współpracy z Polakami.
Jeśli sie mylę, poprawcie mnie.

Żeby nie było offtopu - tytuł mnie ani grzeje, ani ziębi.
(12-09-2012, 01:13 PM)graczykij napisał(a): Wątpię, żeby Japończycy chcieli jeszcze raz spróbować współpracy z Polakami.

Poprawiam, Japończycy to w życiu nam tego nie sprzedadzą. To tytuł koreański Uśmiech
(12-09-2012, 03:33 PM)Beata napisał(a):
(12-09-2012, 01:13 PM)graczykij napisał(a): Wątpię, żeby Japończycy chcieli jeszcze raz spróbować współpracy z Polakami.

Poprawiam, Japończycy to w życiu nam tego nie sprzedadzą. To tytuł koreański Uśmiech

Ło matulu, jaki byk O matko Na szczęście ktoś tu pilnuje porządku ^^
Tak! Zdecydowanie na tak Duży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości