Ankieta: Czy ten tytuł cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
56.76%
21 56.76%
Pewnie kupię
27.03%
10 27.03%
Może się skuszę
13.51%
5 13.51%
Raczej nie
0%
0 0%
Kijem tego nie tknę!
2.70%
1 2.70%
Razem 37 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Natsume Isaku] Tight rope
[Obrazek: Summer-2012-Movie-Tight-Rope.png]

wydawca: Shinshokan
ilość tomów: 1
rok wydania: 2008

Opis (z Tanuki): Nao i Ryuu wychowywali się razem, gdyż ich matki były dobrymi przyjaciółkami. Ponieważ Ryuu jest jedynym synem szefa yakuzy, ich życie często znajduje się w niebezpieczeństwie. Kiedy Nao zasłania Ryuu własnym ciałem i zostaje postrzelony, chłopak zaczyna się zastanawiać, czy dla Nao nie byłoby lepiej, gdyby zerwali kontakty.

http://manga.tanuki.pl/strony/manga/2315-tight-rope
To nie było jeszcze tego w propozycjach? O_O
Cóż, dawno temu naprawdę lubiłam TR, ale ostatnio przeczytałam sobie to w ramach odświeżenia i ostro się wynudziłam Smutny Pozycja na jeden raz, niestety. Kupiłabym jedynie dla one-shota z doushiyoumo nai keredo i z sentymentu.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Z chęcią Język bym kupiła
Lubię, podoba mi się tak kreska, jak fabuła. Kupiłabym.
(14-07-2014, 05:06 PM)Maru napisał(a): To nie było jeszcze tego w propozycjach? O_O
Cóż, dawno temu naprawdę lubiłam TR, ale ostatnio przeczytałam sobie to w ramach odświeżenia i ostro się wynudziłam Smutny Pozycja na jeden raz, niestety. Kupiłabym jedynie dla one-shota z doushiyoumo nai keredo i z sentymentu.

Popieram, chociaż bardzo lubię autorkę :<
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Fajnie jakby pojawiła się na polskim rynku,brakuje jej tu!
Dla mnie to pozycja niekoniecznie na 1 raz, ale trzeba czytać dopiero po pewnym odstępie czasowym, jak się trochę pozapomina xD
Ale mimo wszystką to moja ukochana autorka i kupiłbym żeby jakąś zapłatę za swoje wypociny miała, nawet gdyby tomik miał stać nietknięty na półeczce.
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości